NAPON SAM SLIKAO I AUTO


Recommended Posts

Ovo su mi najnovije slike automobila. Na slikama je malo podignut napred ali to je zato sto mu jos nije stavljen motor. Trenutno se sredjuje i iskreno se nadam da ce do prekosutra da bude u voznom stanju.

E da umalo da zaboravim motor je m42

pozdrav

photo0032bw2.th.jpg

a evo jos jedne

photo0033kk6.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Lep autic ki lutkica :( Dobro bi mu legle neke fine felnice 17"-18" aj ako mozes jos neku slicicu enterijera...pozz

A to tesko, ne znam da li si video slike one petice sto sam postavio pre neki dan. Ona je fabricki imala 15" pa sam joj ja kao stavio neke petokrake felne 17". Da li mi verujes da sam bubrege ostavio po putu. Mnogo se vozim i nikako ne mogu da se sa tim zezam. Mesecno predjem po skoro 7000-8000 km i nikako ne mogu da se naviknem na to.

Link to post
Share on other sites

Vrh je boja...daj da vidimo enterijer... :( Extra izgleda.

Nemam slike. Nisam stigao da slikam. Sutra ili prekosutra zavrsavam motor u njemu pa cu ga lepo doterati da ga vidite uzivo vec negde. Slike su jedno ali uzivo je uzivo. A sto se tice enterijera, sta da kazem totalni full za '95. godinu. Plavo crna koza, podizaci, servo, digitalna klima, abs.....

Link to post
Share on other sites

sve pohvale za auto i boju , felnice nisu bas toliko lose , ostavi broj na pm pa ti javljamo kad i gde

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

znam znam,al nije to toliko tesko odraditi a toliko grebe oci ,mislim meni grebe da to ne bi mogao ni secunde gledati :D

Ma jebi ga ko ima vremena da sve to popravi. Kazem ti kupio sam cd/mp3 ali nikako da stignem da ga ugradim. Sta da radim valjda cu ovih dana sve srediti

Link to post
Share on other sites

vozio sam ovog kupea , ide lepo ,i stabilan je .... probio mi glavu jer je pukao auspuh zemuncu kad je dolazio na banjicu

Link to post
Share on other sites