Recommended Posts

Pozdrav svim BMW entuzijastima, procitao sam dosta postova sa ovog foruma i stekao sam utisak da ovde ima dosta ozbiljnih igraca i da mogu pomoci svakome za bilo koji problem vezan za BMW vozila a ima i dosta zanimljivih tema! Video sam dosta lepih BMW-a na ovom forumu i hteo bih da porucim svima vama samo napred! Ja imam BMW 528i E39 sa cipovanim motorom i u ful opremi, ako uspem ubacicu par slicica i nadam se da ce vam se svideti! Nesto mi neide oko ubacivanja ovih slika, nemogu bas najbolje da se snadjem sa ovim opcijama oko ubacivanja slika! Nadam se da cu provaliti na koju foru se ubacuju slike na forum! Pozdrav svima.

Link to post
Share on other sites

pozdrav i tebi sto se tice ubacivanja slika imas objasnjenje u "AUTOMOBILI CLANOVA"kako se to radi :lol: ;)

UzIvAJ :( :)

Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim BMW entuzijastima, procitao sam dosta postova sa ovog foruma i stekao sam utisak da ovde ima dosta ozbiljnih igraca i da mogu pomoci svakome za bilo koji problem vezan za BMW vozila a ima i dosta zanimljivih tema! Video sam dosta lepih BMW-a na ovom forumu i hteo bih da porucim svima vama samo napred! Ja imam BMW 528i E39 sa cipovanim motorom i u ful opremi, ako uspem ubacicu par slicica i nadam se da ce vam se svideti! Nesto mi neide oko ubacivanja ovih slika, nemogu bas najbolje da se snadjem sa ovim opcijama oko ubacivanja slika! Nadam se da cu provaliti na koju foru se ubacuju slike na forum! Pozdrav svima.

Probao sam sa postavljanjem slika u thumbnail formatu onako kako ste mi predlozili ali nazalost nista, neznam uopste sta se desava, sledio sam sva uputstva !

Link to post
Share on other sites

dobrodosao ...... zaboravi da se predstavis i da kazes oklen si ..... al ok , ako stignes.....

Link to post
Share on other sites

dobrodosao ...... zaboravi da se predstavis i da kazes oklen si ..... al ok , ako stignes.....

Izvinjavam se svima sto se ranije nisam predstavio, ja sam Ivan i iz Beograda sam a u svetu BMW-a sam vec skoro 10 godina i drago mi je sto sam se uclanio na ovaj sajt, urdio bih to i ranije ali nisam znao da postoji do pre neki dan! Vidim da ste svi strastveni ljubitelji BMW-a i tako i treba, necu da potcenjujem ostale marke automobila ali BMW je BMW i tu pada svaka dalja prica! Postavio sam par slicica mog BMW-a u delu posvecenom automobilima clanova foruma pa ko voli neka izvoli! Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Mane umri u ladna govna!Mecka je mecka nema sta da se prica!!!Skene(komsa) :pleasantry: :) :)

Bole reci kumu Skenetu da uzme konopac i da se obesi! Moze on da prica sta hoce za BMW-a ali kad smo isli za Novi Sad nogama je probio patos od kocenja i svakih 5 minuta je vikao uspori burazeru a koliko se secam nijedna Mecka nas nije prestigla! Veliki pozdrav i za kuma Vicentija u opelcetu!

Link to post
Share on other sites

Mane umri u ladna govna!Mecka je mecka nema sta da se prica!!!Skene(komsa) :pleasantry: :) :)

Bole pozdravi Batu i reci mu da auto ide ko lud, testirao sam ga danas celo prepodne i kvacilo ide kao u sir, svaka cast!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.