Velika potrosnja plina


Recommended Posts

evo ovako...auto mi trosi nenormalno mnogo plina...20 litara na 100km, i to bez obzira da li ga vozim penzionerski ili divljam...potrosnja je uglavnom ista.

kad sam isao kod majstora tj plinadzije, navodno nije mi valjao isparivac...kao neki turski bi FEMA (inace auto sam kupio sa vec ugradjenim plinom, klasican sistem, nije sekvent)

i tako mi on zameni isparivac stavi neki jaci, bolji...TOMASETTO ACHILLE puko sam 100jevreja za tu akciju...

auto i dalje posle vise odlazaka kod istog plinadzije i stelovanja trosi 20litara na 100km

on mi se kune da to nema veze sa rasprasivacem nego da imam neki drugi problem...da li neko moze da mi pomogne, ako zna gde da trazim problem i ako je neko imao slicno iskustvo

pricao sam sa dosta likova koji voze isti motor, njima navodno trosi ko 14 plafon 16 i to kad ga prze ili po gradu...

iskreno, malo mi je mnogo da skoro svaki dan sipam 1000din ;)

Link to post
Share on other sites
koji su to likovi kojima 2.5 sa venturi plinom troši 14l???

ne znam sta bih ti rekao...nije mi jedna osoba to rekla...nego vise...pa ne verujem da bas svi lazu...a i predjasni vlasnik mi je istu pricu ispricao...da mu nije prelazio 15...jbg sad...

Link to post
Share on other sites

Ja sam onda srecan covek... ;)

4.6 V8 max 19l

Inace imo sam ja u e34 taj m50b20 i gutao je od 18-20L kako god ga vozio a bio trom strasno posto diff bio od 3.0, ali je zato na otvorenom na 180 trosio 9l.

Link to post
Share on other sites