Koja je laz veca :-S


Recommended Posts

Clanovi smo bmw foruma zato sto, u osnovi, volimo taj auto! Cim nesto volis, manje vise moras biti picajzla. U prirodi coveka je da voli lepe stvari, ali koliko para toliko i muzike :), uvek bilo...eh da nije ovoga....

Prica tece dalje...ne zelimo lazan deo na svom autu! Koji je auto vise lazan, fals deo ili deo kome nije mesto tu? Da li je veca laz fals branik od M5 na 2.0 ili original branik od M5 na 2.0?

Nije laz stavljati branik sa M5 na 2.0...ok! Koliko je vas, videvsi 530d ili neki drugi auto sa branicima sa M5 max. utegnut sredjen sa M retrovizorima, reklo ''Ma voli decko da mu izgleda kao M5, ovo je u stvari 530d" a da nije prvenstveno usledio komentar "Ma jeste racku M5, ovo je 530d"!! Sanjiv sam malko pa ne zamerite ako nisam bas svakome priblizio poentu i ''apropo'' teme... :)

Jesu lepi branici, lepsi su mozda i retrovizori, ali lep je i motor!! Zasto ne ubaciti i jedan prelep V8 S62 motor od skromnih 4.900 ccm i 294kw da auto ne bude laz?

Link to post
Share on other sites

pa ako ces tako, tek je onda laz, posto sve ostalo opet nije m. ako hoces m kupi m i nema lazi, nema prevare.

isto tako se po ns vozika jedan rešo megan rs, a u stvari je 1,5dci i sve plastike sa rs.

druga stvar, motor jeste lep ali ima odredjenih posledica po budžet. samo plastikarije imaju mnogo manji uticaj a isti efekat.

kad stoji negde totalno je nebitno da li je unutra 1600cc ili neki v12, privukao je paznju, a na to se sve i svodi na kraju krajeva, privlacenje paznje.

Link to post
Share on other sites

zasto ne zgledati ko M :)

meni osobno e39 ogavan ako nije M paket e36 isto tako a o e46 necu ni da spomena pravim bez M paketa ti auti za mene neznace ama bas nista ni ne okrenem se

nije to neka kockara ili e21 dje mozes da stavis jebenica tocak i zakucas u pod da to bude perverzijon to su novija auta bez srca i duse i treba dosta plastika i dodataka da bi to licilo na nesto zato je tu m paket da bi to ipak dobilo na nekoj zanimljivosti

Link to post
Share on other sites

E, onda treba imati na umu i razlikovati par stvari: replika, original, tuning-styling, laz i kompleks! Neko to po forumu ''brka''... Zelje su jedno, mogucnosti drugo. Zasto to, npr, brkati sa lazima? :)

Elem, srecni vam ovi prosli i ovi praznici koji dolaze!

Link to post
Share on other sites
zasto ne zgledati ko M :)

meni osobno e39 ogavan ako nije M paket e36 isto tako a o e46 necu ni da spomena pravim bez M paketa ti auti za mene neznace ama bas nista ni ne okrenem se

nije to neka kockara ili e21 dje mozes da stavis jebenica tocak i zakucas u pod da to bude perverzijon to su novija auta bez srca i duse i treba dosta plastika i dodataka da bi to licilo na nesto zato je tu m paket da bi to ipak dobilo na nekoj zanimljivosti

I ti si mi neki ljubitelj BMW-a...strasno....

Ne znaci ako vozis kocku da ti ostalo nevalja zato sto ga nemas, nemoze biti lepsi i bolji ni jedan e30 od jednog e36,nema tu sta da se raspravlja,malo je glupo...

Link to post
Share on other sites

Srecom vozim 2.8 tako da me manje kubikaze ne zanimaju, te samim tim ovaj 520 iz teme je fiktivan. Tema je apropo svih zaletanja za kojekakvim M delovima a auto ni prici svemu tome. Pa opet, pa ne bi bilo ni teme da neko (ne jedan covek) sve to ne naziva LAZ. Kao sto rece Babic ili error (vise ni sam ne znam sta je :) al' saznacu kad i ako se nakanim za plin) M je mnogo vise od par detalja. Licno, nisam protivnik kupovine svega toga, ali onaj ko kupi repliku M branika nije lazov, vec covek mozda ima kucu iza sebe koja ocajnicki trazi fasadu, 2, 3 deteta i tome slicno :)

325ix odlican odgovor, like it :)

scanner, meni je sve ispod e34 jako, jako smesno...iskreno! Ukljucujuci tu i e30, sorry svima. Ali scanner, apsurd je o ukusima raspravljati, zar ne? Imam komsinicu od 68 godina koja stavlja kilo sminke i uteze se samo tako i za svoje godine extra izgleda sa svim tim plastikicama na sebi!! Ja ipak ne bih, ne hvala :) a moj komsija koji je 85 god kaze bi :) :lol:

Link to post
Share on other sites
I ti si mi neki ljubitelj BMW-a...strasno....

Ne znaci ako vozis kocku da ti ostalo nevalja zato sto ga nemas, nemoze biti lepsi i bolji ni jedan e30 od jednog e36,nema tu sta da se raspravlja,malo je glupo...

to je stvar ukusa i ne mozes po tome suditi je li neko i kakav ljubitelj bmw-a ili bilo koje druge marke.

Link to post
Share on other sites

@ salemaki jesam li ja di napisao da ta auta nevaljaju ?? napisao sam MENI OSOBNO a nisam rekao da vama ili bilo kome to nevalja...

@ floyd M3 nemam ga samo zato sto mi se to auto ko auto nesvidja a ne zato sto ga sebi nemogu priustiti

i ja mislim da tema i jes bila o tome da svak napise svoje misljenje ja svoje napisao i stojim iza njega

btw uvijek cu radije vozati ful sredjenu kocku od cca 10 000 eura nego neki nov e9x sa nekim slabim motorom i minimalnim paketom opreme

Link to post
Share on other sites

..po meni jeste laz budziti auto da izgleda kao M ili kako god vec, iskreno lepo je to za oko i moj auto ima nekih spojlercica ali ako auto ne moze da opravda svoj ajde da kazem besan sportski izgled onda jebga, treba prvo auto nabudziti ispod haube pa da opravda svoj imidz....npr, na semaroru te odere neki klot golf, vektra ili sta god i onda jos tip sigurno pomisli..ma jebo ga bmw....iako neko voli samo stayling mora se priznati da i nije bas svejedno kad ne moze da ide kao sto izgleda....tako da je po meni samo stayling tj. spojleri laz ( ovo se odnosi pogotovo na malo starija vozila )

Link to post
Share on other sites

ista fora kao kad stavis u kutiju dunhila,kumanovu dravu

Link to post
Share on other sites

Scanner, isto to sam i ja napisao...meni je... Samo nisam stavio ''osobno'', ne zameri mi, jbg :) mislim nemoj me krivo shvatiti, ja tu rec i ne koristim :)

a samo sam se nadovezao onom da je apsurd o ukusima raspravljati jer ''ogavna e39'' preti da preraste u raspravku i svadje sta je ogavno a sta ne...

Link to post
Share on other sites

ok je ja malo direktnije kazem sta mislim kao npr za tu tvoju komsinicu sto si reko da je nebi hvala ( kulturno) ja bi reko da je ogavna :)

Link to post
Share on other sites

po ovome ispada da je svako menjanje auta idiotizam ako kao takav nije izašao iz fabrike

svi bre jure Move delove u zlatu ih plaćaju i sada su svi oni šta?

a nadogradnje da ne pominjem.

turbo, nitro, plin, xenone, muziku, farove, štopove, felne...

Link to post
Share on other sites

E za ovo imas pice od mene kada se vidimo...

[/quoteocemo li da pijemo tekilu a u onutra radza samo takva,ona pijacara,ili cemo ostati dosledni sebi :)

Link to post
Share on other sites

Ali treba razumeti svakog, ne kazhem da sam ja u pravu i da svako treba da vozi m-a, na mom kada sam ga kupio je bila gomila sranja, kao i boja plava perla koja ga je cinila posebno atraktivnim u ochima raznih svraka, ali poshto sam po pitanju orginala vrlo zeznut, moj auto dobija svoju orginalnu estoril blau boju, svetleca rucica menjaca i hromirana ruchna su odletele, josh samo drugi brzinomer i obrtomer da nadjem, jer je slepac (prethodni vlasnik) stavio belu pozdinu, sreca pa nije bilo plamenova na toj beloj pozadini :) orginal je najlepshi.

Link to post
Share on other sites

definitivno da su OEM dijelovi uvjek bili OEM tvornica orginal al isto tako svi imamo zelju i viziju svog auta kako bi volio da izgleda sto nebi stavio na njega branik od ///M-a a on u stvarnosti 518iA

e sad dali je Laz orginal branik od ///M ili Fals branik od ///M svejedno ionako nije orginalan na tom autu

Link to post
Share on other sites
Sta bi trebalo ja da kazem...moj auto je ceo bio M...E-34 pa mu je izvadjen motor

Da li sam ja M ili M paket sad?

P.S.u saobracajnoj se vodim i dalje kao M sasijski

po mom misljenju ti si orginal al igrom slucaja si ostao bez motora i po papirima si ///M-uska cistokrvna

Link to post
Share on other sites

tvoj auto je i dalje M

M koji je imao koban srčani napad pa je vaskrsnuo uz uštrojeno donatorsko srce :)

miško je imao istog takvog

rekao je za njega da ima srce ali da su mu dušu uzeli :)

Link to post
Share on other sites
tvoj auto je i dalje M

M koji je imao koban srčani napad pa je vaskrsnuo uz uštrojeno donatorsko srce :)

miško je imao istog takvog

rekao je za njega da ima srce ali da su mu dušu uzeli :)

upravo tako...a sad ceka na transplataciju...buahahahahahahaha

Link to post
Share on other sites