Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uskoro stavljam menjac sa e34 524td na 324td,posto me zeza peta brzina,nece da ubaci u petu stalno krci kada se ubacuje u petu,ubacim u petu i pustim kvacilo i ono krci,trebam bas jako da zabodem u petu da bi ubacio...

tek ces sa time da pojebes sve... prvo mislim da nisu fizicki skroz isti menjaci a drugo prenosi... sto nebi kupio od 324td menjac pa montirao lepo i stavio 3.25 i vozis se kako treba?

Link to post
Share on other sites
D ima diff-ove 3.45 i 3.23 sa 25% Å¡pera...a TD ima 3.25...sad proverio u ETK-i

ja nisam morao da proveravam, znao sam, zahvaljujuci tebi jer si me ti uputio u pricu sa difovima, i bio sam mlad i glup i nisam voleo da te slusam nego sam se pravio pametan :drinks: zato sam ih sada doktorirao :good:

Link to post
Share on other sites

Mirkec,lepo i drago mi je,ako je tako....dok sam pamtio,pamtio sam...sad već moram da kliknem par puta...znam da su 3.64 i 3.93 prave mere za neke druge pojmove....naiđi kad god,dobrodošao...aj da ne kvarim temu...sry

Link to post
Share on other sites
Meni je receno da je menjac od e34 524td isti ko sa 324td...

i meni je svasta receno pa sam ustanovio da sa e34 menjaci od m20 i m40 nisu isti kao na e30, nemogu da tvrdim ovo za dizela jer nisam uporedio oba ali verovatno nisu isti...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ajmo ljudi moram da odlucim do sutra koji diferencijal da stavim na 324td,da li da stavim 2.93 ili 3.25,menjam diferencijal zato sto mi se motor mnogo vrti,pri 120km/h je na 3000 obrtaja,a to je mnogo za dizela,na mom diferencijalu pise da je 3.45,da li bi dobio dosta kada bi stavio 3.25 ili nesto malo,svaki savet je dobrodosao..?

Link to post
Share on other sites
Ajmo ljudi moram da odlucim do sutra koji diferencijal da stavim na 324td,da li da stavim 2.93 ili 3.25,menjam diferencijal zato sto mi se motor mnogo vrti,pri 120km/h je na 3000 obrtaja,a to je mnogo za dizela,na mom diferencijalu pise da je 3.45,da li bi dobio dosta kada bi stavio 3.25 ili nesto malo,svaki savet je dobrodosao..?

to sa 3.45 na 3.25 je smesna razlika,glas za 2.93!

Link to post
Share on other sites