Recommended Posts

Evo da predstavim i ja mog bimmera.Auto je sveze kupljen,tek je mesec dana reg. i jos

mi ne silazi osmeh sa lica.

e 46 325ix 192hp ,obrtni moment 250nm

Ovo su slike kad sam ga preuzeo u Radulovicu

IMG_0010.jpg

IMG_0008.jpg

IMG_0009.jpg

IMG_0007.jpg

Uskoro cu staviti nove slike i slike enterijera,poso je 4x4 vuca malo je prednjica

izdignuta pa malo cudno izgledaju ix serija

Link to post
Share on other sites

Auuuuu brate neka ti je sa srecom, kakav je ko bombona, ma brukica, restyling!!! Neka te sluzi sto godina, ma sve dok ne odlucis da ga menjas za novog. Pa i ja sam isto uzeo kod radulovica polovnjaka, al kad sam ja uzimao mog compacta nije bilo tog tvog, mora da je nesto skorasnje stiglo. Ako nije tajna kolko parica je trazio za to zverce, jako me zanima, koje je godiste, kolko je presao. Kad sam se preracunao kasnije ja sam mog compacta solidno preplatio kod radulovica :D

Link to post
Share on other sites

E, pa druze, nek` ti je sa srecom BMW i da te dobro sluzi! Nisam ni znao da si ga kupio, tacnije nisam te ni video u njemu. Svaka cast, prelep je! Ima da me provozas u njemu :D ! Cujemo se!

Link to post
Share on other sites

Au bato, nisam ga jos video po Somboru...

Bar da ti zadnje tri cifre na tablicama zapamtim,i svirnem ti u gradu, ali,

sa ovim slikama ovde, necu imati to zadovoljstvo :D

Lepa maschina.

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Jako ga i malo vozim po gradu,zato ga nisi ni vidjao po gradu mozemo za vikend da organizujemo fotoseation nasih bimera :D

Pazi kad ne mogu da verujem da si to izjavio, brate!

Obicno su ljudi koji sede za Bembarom u Somboru uobrazeni,

pa uvek cekaju da budu pozvani na tako neko okupljanje ili odlazak na pice,

a ti ni dva ni tri, hop-cup... svaka cast covece, dobio si veliki plus na skali respekta od mene :pilot:

Ako SLUCAJNO ne budem mogao, drago mi je da si bar zainteresovan da se nekad okupimo tako u gradu

( i slikamo naravno).

Ostacemo u kontaktu, pa cemo lako da se blize dogovorimo za taj meeting.

@Schnitzer: Obavezno care ;)

Link to post
Share on other sites

Ocemo i skinucemo vas u nadvlacenju konopca :preved:

Pa da... sad kad sam ja skinuo 20 kg. Ti imas `materijala`! Moraces me nafilovati tvojim prizvodima, pa da dignem kilazu ponovo :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

i da napisem neke moje utiske do sada,auto je mecava ide ko kuga jako sam sretan zbog njega potrosnja mu je ispo 10l i ne padami na pamet damu stavljam plin ,prvi put da imam auto sakojim ulazim u preticanje bez nekog straha da ce me ostaviti u makazicama,muzika je fabricka i mogla bi biti malo jaca ali sam genealno zadovoljan,plan je da ga vozim 3 godine i onda pravac u deltu po novog i verovatno ce to biti ponovo trojka posto mi auto uopste nije tesan,malo je tvrd ali ja sam navikao na francuska vozila,ali nema veze posto se osecam puno sigurnije auto ima pogon na sve tockove tako da drifta nema na zalost ali u krivine se ulazi i sa bezobraznih 120km/h malo se zaljulja i to je to ali drzi pravac ko metak ubrzanja su ubitacna a kad predje 4000 obrtaja ne bude mi bdobro koji zvuk ima,menjao bi felne stavio bi 17 ili 18 ali bi voleo da su original ali sad sam nesto sa novcen tesan ali didecemo,bojim se da mu sa 18kama ne pojebem vesanje,da li neko ima koji predlog za to?

Link to post
Share on other sites

pazi, malo ce brze da ti pojedu silen blokove..bar ja tako mislim...mada sam cuo da od 2.5 motora pa navise imaju drugacije slilen blokove od ovih slabijih motora...ne znam da li je to tacno....

Link to post
Share on other sites

bas je extra sto se i u drugim gradovima skupljaju ljubitelji bmw-a , nije to jos nista veliko , ali bice....

Link to post
Share on other sites

Ej, ove felne strasno izgledaju, sto je Mile slikao, mislim da bi ti legle dobro!

One sto Musa vozi na svojoj E46-ici su 18-ke! Jesi video kako mu izleda auto, a tvoj je jos restilizovan.

Pa xenoni, pa malo ga spustis, juuuuuu.... zlooooo.... :fool:

Sta je sad druze, ne rece li ti meni pre neku vece da nebi nista na njemu dirao? :cray:

Ipak te kopka malo, a? :lol:

Pozdrav!

Link to post
Share on other sites