navlake za top


Recommended Posts

zadnji lonac mi deluje nekako siromacno. mislim one dve cevi onako tanke... ne znam...

sta bi se moglo staviti, ako tipa one navlake niklovane na kraj topa. cisto da izgleda malo auspuh?

Link to post
Share on other sites

nadji bre nekog ko radi sa prohromom,uzmi dve cevke fi60,izpoliraj i zavari :)

bice lepo a da zardje nemoze nikad.ono po pijaci je hromirani celik i kad tad pokaze vremenom

Link to post
Share on other sites

Pa imas razne varijante - one veoma jeftine ali izgledaju uzasno kad se montiraju. Ja sam kupio Rs Sport nastavak koji se vari za lonac i ne izgleda lose. Platio sam ga oko 2000 din. a pored ovog modela imaju barem jos 7-8 razlicitih.

izduv.th.jpg

Link to post
Share on other sites

e tako nesto mi treba ugi. ali 2 soma za parcic cevi je previse. ceo lonac sportski polovni se nadje za 50ak i manje.

moram da vidim s nekim ko radi sa prohromskim cevima. pa da isecem kao na topu duzinu i na vucem preko ovih mojih. uradicu onako podkoso kraj da bude. lepse je. i ispoliram ga i to je to. samo da vidim ko radi prohrom. a kako se vari prohrom?

mislim lonac je neki aftermarket, a ti nastavci prohromski... kako se to vari?

Link to post
Share on other sites

Brate majstor mi navario na obican lonac koji sam tada ugradio kod njega. Ja doneo nastavak, on ga malo korigovao da legne lepo i gotovo. Ovaj nastavak nije klasicna cev o kojoj ti pricas. sastoji se iz dve cevi, jedna u drugoj, i ima neko saće unutra tako da malo izoblici i zvik auta. ne nesto posebno, ali sam primetio promenu u zvuku.

Link to post
Share on other sites

znam ja sta je ovo. identicno sam imao na proslom bemweu.

tako nesto bi stavio ovde na moj auto. ali necu da menjam zvuk. ovako mi se cuje sasvim kulturno. mozda nek se malo promeni ako bas mora. ali najvise to stavljam da izgleda. znaci takve neke dve cevke da navarim samo.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...