Recommended Posts

Grejanje u NOGAMA ne radi, cuje se da ventilator i dalje duva kada prebacim preklopnik na noge putnika ali nista ne izbacuje iz table...da li mi neko moze reci gde da sa sigurnoscu pogledam, otkacim tablu ili slicno da bih to sredio, HVALA UNAPRED, postavio sam pitanje i kod BMWklinika, ne znam da li su ovo srodni topici i kategorije? Pozzzz

Link to post
Share on other sites

Verovatno ti je otisao tvz jez. On se nalazi na vozacevom mestu i nogama desno. To je skup sondi koji regulise protok vazduha i grejanje u autu. Meni je otisao pre mesec dana. Na otpadu sam kupio za 50 evra , zamenio i sada sve radi. Imam stari u autu, ako neko ne postavi slike, slikacu sutra i postaviti.

Link to post
Share on other sites

Kod dekija, tamo sam i namontirao. Ako hoces, posto je jebada za montiranje, kada ga kupis da ti pomognem da ga resis. A mogu ti i ja uzeti. Kako hoces.

Link to post
Share on other sites

Hvala ti puno, ajde da se malo prikupim jer nisam ocekivao bas toliki trosak...a siguran si da nije mozda ispalo crevo za grejanje ili slicno?...mislim, nesto drugo sto ne pocinje sa 5 i ima 0 posle toga a jos je u evrima:)...imas li broj Dekija i da ga pitam za ovu bravicu sto sam busio? pozzzz i mnoooogoooo ti hvala na ponudjenoj pomoci, verovatno cu je iskoristiti:)

Link to post
Share on other sites