Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ugradio sam 4 Bilstein gasna amortizera,promenio vodenu pumpu,dva semeringa,kaiseve serva i ventilatora,spone,prednje silen blokove,centrirao trap,promenio felne i gume,stavio Zenders pragove,tapacire kombinacija tekstil-skaj,niklovane kvake,zatamnio stakla,promenio kompletan zadnji branik,farbao zadnji vezni lim...Sve to u zadnjih mesec dana....

Link to post
Share on other sites

Swaka cast titanica73, tolko volje da bude kao now. Ali swaki deo.

Link to post
Share on other sites

ne nego ovo sto ste culo pisljivih 250 ojra, jer je coek mislio to kanta stara i samo da ga makne , a ja bio van cg kad se prodavalo, umro sam i dan danas zalim to, nevidjeno

Link to post
Share on other sites
ne nego ovo sto ste culo pisljivih 250 ojra, jer je coek mislio to kanta stara i samo da ga makne , a ja bio van cg kad se prodavalo, umro sam i dan danas zalim to, nevidjeno

Da li si siguran da je bas bio 323i? Uopste e21 nema u Crnoj Gori,samo sam jednog tamo video,cak i e30 nema puno....

Link to post
Share on other sites

e21 itekako ima , par komada se stalno kroz pg voze, jedan 316 u bolesno dobrom stanju u tivtu i jos par sam gledao, kockica isto tako dosta , kabrio kockica, moja, tivatska, barska, hercegnovska i jedna niksicka nisam siguran da je ziva vise , ima ih ima, i ne da sam siguran nego sam ga posle pogledao i umor kad sam vidio crni sa kontrasem i duplim izduvima

Link to post
Share on other sites
e21 itekako ima , par komada se stalno kroz pg voze, jedan 316 u bolesno dobrom stanju u tivtu i jos par sam gledao, kockica isto tako dosta , kabrio kockica, moja, tivatska, barska, hercegnovska i jedna niksicka nisam siguran da je ziva vise , ima ih ima, i ne da sam siguran nego sam ga posle pogledao i umor kad sam vidio crni sa kontrasem i duplim izduvima

Taj e21 iz Tivta sam video,ima kockica ali malo,kontras je tako redak a moze da ide u e30 sa m20 motorom

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Svaka cast za auto,koliko znam mnogo je redak i mislim da u Pozarevcu ima jedan jedini.Na tvom mestu skinuo bih mu korpu,stavio neke malo vece felne i to je to.Stavio bih ga u garazu i ne bih ga vozio uopste,i nikad ga ne bih prodao ni za koje pare.Ono sto bih ja uradio na tvom mestu,kupio bih drugog a ovog bih cuvao.Jos jednom svaka cast i pozdrav

Link to post
Share on other sites

ima ih u pozarevcu dva tri i moj koji ceka u zasedi hehe

Link to post
Share on other sites
Svaka cast za auto,koliko znam mnogo je redak i mislim da u Pozarevcu ima jedan jedini.Na tvom mestu skinuo bih mu korpu,stavio neke malo vece felne i to je to.Stavio bih ga u garazu i ne bih ga vozio uopste,i nikad ga ne bih prodao ni za koje pare.Ono sto bih ja uradio na tvom mestu,kupio bih drugog a ovog bih cuvao.Jos jednom svaka cast i pozdrav

kao sto vidish chovek ima 3 auta, i definitivno chuva ovog, jer je svestan shta ima!

a shta ce ti ako bi ga stavio u garazu i ne bi ga vozio uopshte? automobili se prave da bi se vozili...

Link to post
Share on other sites

Zavisi sta ko misli pod pojmom ,,cuvati".

Koliko sam ja cuo na banjici,i koliko sam citao po forummu,ovaj 323i se satire...

Ali to je BMW,tako da prezivljava sve,i izgleda kao nov... ;) :buba: :blush:

Link to post
Share on other sites