Recommended Posts

To sam i ja rekao, pa evo dogurah do 6000e :thank_you2:

Mnogo si ulozio u njega!!!Ja sam platio auto 2300e pre dve godine,sa svim ulaganjima me je kostao 3100e.Presao sam 60000km od kada sam ga uzeo i sada treba da promenim set kvacila.Jesi imao problema sa hidro podizacima?

Link to post
Share on other sites

Ma ja sam mu ubacivao gomilu sminke, a jedna od njih je i telefon, zato je toliko i izaslo :thank_you2: Hidropodizaci su standardna boljka, obicno se leci promenom ulja, osim ako nije otislo nesto ozbiljnije...

Link to post
Share on other sites
Ma ja sam mu ubacivao gomilu sminke, a jedna od njih je i telefon, zato je toliko i izaslo :thank_you2: Hidropodizaci su standardna boljka, obicno se leci promenom ulja, osim ako nije otislo nesto ozbiljnije...

Koje ulje sipas?

Link to post
Share on other sites

Ranije sam sipao sintetiku - Castrol Magna-nesto 10-40, ali posto menjam na oko 4000 (ili kad krenu ucestalije da se cuju hidropodizaci), preporucise mi da uzmem neko polusinteticko Opelovo...

Link to post
Share on other sites
Ranije sam sipao sintetiku - Castrol Magna-nesto 10-40, ali posto menjam na oko 4000 (ili kad krenu ucestalije da se cuju hidropodizaci), preporucise mi da uzmem neko polusinteticko Opelovo...

Ja sam koristio opelovo ulje i nije mi se pokazalo bas najbolje!Sada sipam shell 10-40 sa nekim aditivima i dobro mi deluje.

Link to post
Share on other sites