Recommended Posts

jako dobar izbor , jesi li proverio da li felne mogu kod tebe na auto??? bitan je i ET , a nije isti za sve modele sa 5 rupa

Link to post
Share on other sites

jako dobar izbor , jesi li proverio da li felne mogu kod tebe na auto??? bitan je i ET , a nije isti za sve modele sa 5 rupa

Veruj da nisam nista proverio jer kada sam ih video odma sam ih kupio jer sam znao ako mi ne bude velicina odgovarala ima na forumo kome ce trebati :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

moze proci,ali za tvoju zverku bi bike pozeljne malo ozbiljnije dimenzije,na e46 restyling fabricki idu 16ke,a 15ke na stariji tip..............fabricka dimenzija ti je 205/55/16.........a konkretno te Pirelli zimske gume idu kao fabricke (mislim to su gume koje je fabrika isporucivala,kao zimski set),ja ih takodje posedujem,samo u gore navedenoj dimenziji,njih sam dobio kad sam uzimao auto i cuvam ih kao zimski set,i jedina mana im je kako i kod svih Pirelli sto su malo bucnije (bar meni),ali da rade svoj posao rade........

Link to post
Share on other sites

moze proci,ali za tvoju zverku bi bike pozeljne malo ozbiljnije dimenzije,na e46 restyling fabricki idu 16ke,a 15ke na stariji tip..............fabricka dimenzija ti je 205/55/16.........a konkretno te Pirelli zimske gume idu kao fabricke (mislim to su gume koje je fabrika isporucivala,kao zimski set),ja ih takodje posedujem,samo u gore navedenoj dimenziji,njih sam dobio kad sam uzimao auto i cuvam ih kao zimski set,i jedina mana im je kako i kod svih Pirelli sto su malo bucnije (bar meni),ali da rade svoj posao rade........

Skontao sam i prodao sam ih odma kupljene za 120e prodate za 125e mislim o tvojim 17kama pa bi na moje 16ice stavio zimski set.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

ja sam uzeo savine gume i super su.uzeo sam napred sava intensa a pozadi sava eskimo s 3 .ta kombinacija je odlicna,jer prednje su letnje i manje se trosi profil ,a pozadi zimske radi bolje vuce.kombinacija je super.preporucio bih svima da probaju.isprobana kombinacija i na snegu i ledu ove zime i super je.

Link to post
Share on other sites