Recommended Posts

U pitanju je kockica 2.0 12v m20b20, na benzin nikako nece, prvo je verglao i trzao da upali ali nije htio, zamijenio sam mu senzor temperature vode, e sad hoce da upali na benzin ali s mukom i kad upali trokira, nece preko 3000rpm i dimi iz auspuha bijeli dim da je to katastrofa 5min posle paljenja se nista ne vidi od dima. jel bi znao neko sta mu je i kako to da riješim?

Link to post
Share on other sites

Sto se ne resis muka stavi taj auto na voz i dobijes ga za nekoliko dana cakum-pakum sredjenog :)

Link to post
Share on other sites
Sto se ne resis muka stavi taj auto na voz i dobijes ga za nekoliko dana cakum-pakum sredjenog :)

tebi, brate, hvala ali ponekad me toliko iznervira da bih ga najradije šibicom upalio (tada bi upalio sigurno). Najviše me nervira to što sam sličan problem imao sa dugovom e34 m20b20, zamijenim mu senzor temperature ono malo bolje skinem i očistim dizne a on radi kao sat. A ova moja kockica mi život uze. Jedimo šta nisam proveravao je protokomjer, ne znam dali on moze da pravi takve probleme?

Link to post
Share on other sites

onako iz očaja ponovo skinem dizne da očistim kad ono od 6 dozni 4 su bile zaglavile, razblokirali ih i sad auto radi jedino što na mali gas po malo zatrokira ali vrlo malo, mada i to ćemo da sredimo

Link to post
Share on other sites

BMW328iA- na plin radi kao sat bez ikakvih problema, na benzin malo zeza alo riješićemo to.

zoki04- ne mozeš ništa da zezneš, odšarafi magistralu i polako izvadi dizne zajedno sa njom, nije lako ali polako...

Link to post
Share on other sites