menjanje pojedinih delova


Recommended Posts

da li na primer pri menjanju instrument table,lajsni u unutrasnjosti auta (relativno novijeg,npr e46) moze da se nesto rasklima ili tako nesto...posto se ipak odsrafljuje zasrafljuje itd,a nije fabricki npr kad bih stavljao ovo sivo na volan i slicni primeri....

1956xxssgdscf0006ou4.jpg

izvinjavam se za 2 topica,ne znam kako se to desilo,uglavnom u drugom nema slike....

Link to post
Share on other sites

Nema sta da se odsrafljuje ili rasklimava to je samolepljiva folija (imitacija karbon fibera) imas svetliju i tamniju varijantu i ona se samo prelepi preko tih delova plastike koje hoces da lepis. Posoji mala polugica, tj. pajsercic kome su ivice zasticene zbog ostecenja i kojim se odvajaju ti plasicni delovi kao i ta plasticna lajsna koja je u raznim bojama, negde je siva, negde crna, negde imitacija karbona ili drveta (mahagoni) i koja ide celom sirinom maske i prednjim vratima i sve se vraca istim redosledom i pritiskom na klik.

Meni je problem da postavim bele folije na tachograph i brzinomer i te hromirane prestenove oko njih, jer ne znam da skinem kompletnu masku i nemam pojma da li ce iko znati to da uradi sem nekog ovlascenog servisa kad pribavim te sitnice za zamenu...

Link to post
Share on other sites

Ja iskreno nemam dobra iskustva sa ovlascenim servisom ovde u Nisu :lol: tako da ga izbegavam u sirokom luku. U sustini sve mozes sam samo polaka i bez zurbe. A ja licno prvo vidim na netu neko uputsvo,savet itd. pa onda prionem na posao.

Link to post
Share on other sites

ako je u pitanju skidanje table ..... sve je u srafovima ..... kako odsrafish , tako i zasrafish....

Link to post
Share on other sites

aj ti malo opsirnije o tome , sta , kako i koliko parica..... mozda pravimo neki biznis.... kad budes dolazio do mene da poneses neku turu

Link to post
Share on other sites

pa laganica odsrafis tablu spolja izvuces je nadesno raskopcas dzekove rasturis tablu iznutra povadis skazaljke samo treba da pazis kad ih vracas da ih dobro nacigujes a ceo poduhvat me je kostao oko 150 evra evo odakle sam se snabdeo materijalom http://www.matrixshop.ch/catalog/bmw-c-214.html

ako nekom nesto treba moze da naruci preko mene :lol:

Plasma-Tachofolien

Link to post
Share on other sites

dobar je sajt , ima svega , u nekim stvarima preteruju sa cenama , ali opet u nekim ne...

aj ti sad meni kazi , posto mi je nejasno

sta se dobija za ove pare:

http://www.matrixshop.ch/catalog/schaltkul...iert-p-379.html

Link to post
Share on other sites

pa ono sto je na slicici ...klikni na nju pa ti uveca proizvod .a opisan ti i proizvod, hromirani ram kao ne treba da se busi kokpit i koza koja ide na klikove postojece za rucicu sa m znakom nista na pise .....ako je cena sa rucicom onda nije mnogo!...ako si zainteresovan mogao bih da ih pozovem i pitam ?

imaju oni jos veci izbor u radnji rade samo sa bmw-om minijem i mercedesom rade u koperaciji sa M i AMG uostalom ...materijali su stvarno extra kvaliteta tako da tu nema brige da je kich

Link to post
Share on other sites

pa da , zato mi i palo na pamet , ako je sve to sto je na slici za te pare ..... uzimam.....

Link to post
Share on other sites

pa da , zato mi i palo na pamet , ako je sve to sto je na slici za te pare ..... uzimam.....

zovem u ponedeljak posto sad je vikend ne rade ...nadam se da je sa rucicom .srecno :fool:

Link to post
Share on other sites