Relej E30 (iza prednjeg levog zvucnika)


Recommended Posts

Da li neko zna cemu na E30 sluzi relej koji se nalazi u prostoru iza prednjeg levog zvucnika, gde je i glavna jedinica za centralno? Da nije mozda on za unutrasnje osvetljenje?

Posto sam na nekim semama video da bi tu negde trebalo da bude i tajmer za unutasnje svetlo, koje mi inace ne radi, ali ne mogu da ga nadjem... :2u4pvecna8:

Da nije u stvari to-to, samo sto izgleda isto kao relej :angry2:

Link to post
Share on other sites
Da li neko zna cemu na E30 sluzi relej koji se nalazi u prostoru iza prednjeg levog zvucnika, gde je i glavna jedinica za centralno? Da nije mozda on za unutrasnje osvetljenje?

Posto sam na nekim semama video da bi tu negde trebalo da bude i tajmer za unutasnje svetlo, koje mi inace ne radi, ali ne mogu da ga nadjem... :2u4pvecna8:

Da nije u stvari to-to, samo sto izgleda isto kao relej :angry2:

jeste to je bas to sto trazis...

Link to post
Share on other sites

E super, samo sto ga ja uopste nemam :angry2:

Kad sam ranije petljao nesto oko centralne video sam ga i bio je valjda od vlage sav zardjao, pa sam ga jednostavno izbacio, jer svejedno nije radio :(

Zato cemo sad da nabavimo drugi, pa da probamo, hvala :2u4pvecna8:

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Ubacio sam novi relej, ali svetlo i dalje ne radi :rolleyes:

Iz onog konektora gde se ubada relej izlazi 7-8 zica, a od toga dve su dugacke 20-30cm i na krajevima

imaju dva konektora koja su ukljucena - nigde :D

Link to post
Share on other sites

Nasao sam na nekoj semi, izgleda je jedna od te dve zice u stvari plus koji ide ka svetlima (masu dobijaju sa prekidaca), nije ni cudo sto ne rade :D

Jos samo da nadjem gde da ga "udenem" :)

Ali to ce morati da saceka, vec sam jednom danas skidao sajlu da namestim zvucnik :rolleyes:

Link to post
Share on other sites