Treba mi volan,ovakav npr....


Recommended Posts

Nakanjujem se vec 100 godina da potrazim neki drugi volan,posto je ovaj fabricki ko za kamion...

I zeleo bih da stavim originalne motore za podizace,posto imam neke koji odradjuju posao ali ipak bih zeleo originalne,a uz njih mi treba i ona konzola sa rupama (ali samo za 2 dugmica posto mi auto ima 2 vrata),na kojoj stoji rucica menjaca i piksla....

Postavicu sliku volana koji bi mi odgovarao,a usput i te kozole (SA 2 DUGMETA) pa ako neko zna ili ima nesto od navedenog (volan sa ocuvanom kozom,motori,konzola)....

e304door19871991interiomj9.jpg

P.S. Zahvaljujem se Dragancetu sto me je "podsetio" :fool:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Volan sam vidjao na ebay-u... Zove se Evolution II ili III, nisam siguran... <-ako ti nesto pomaze... a za ostalo ne znam, ali pogledaj ebay, tamo ima od igle do lokomotive :fool:

Link to post
Share on other sites

heheheheh , i tata bi sine ,,,,,,, to je najbolji volan na svetu

Link to post
Share on other sites

hmmmmm,onda bolje da prvo kupim podizace i ovo pa cu volan,bitnije mi je od volana....

Traze se podizaci i dalje....

Link to post
Share on other sites

e a da vas pitam samo nesto... jeste malo off ali oprosticete mi nadam se (ionako nemam pojma gde bih pitao). Jel ima i dalje negde onih nocnih trka,tipa sto je bilo kod kvantasa i tako to...?

I jos nesto,ne znam dal znate,ima jedan decko,u Smederevu zivi,kod OMV pumpe,ima pun podrum delova za BMW,ali bas svasta ima. Ja sam od njega kupio neke sitnice koje nigde nisam mogao da nadjem pa ako nekoga zanima,okacicu broj kasnije,moram da izbunarim. I bas je opusten lik,moze svakakav dogovor da se napravi,Zoran se zove cini mi se....

Link to post
Share on other sites

Takvih trka na zalost vise nema, pokusano je nesto ali nista od toga za sada koliko ja znam, mozda neko drugi nesto zna ali cisto sumnjam da ce ti bilo ko bilo sta reci o tome jer kao sto znas to je zabranjeno. Bilo bi lepo kada bi postojalo neko mesto gde bi to moglo nesmetano da se odrzava ali na zalost nema i cisto sumnjam da ce takvo mesto neko da obezbedi i dozvoli da se takva okupljanja desavaju.

Link to post
Share on other sites

Pretpostavio sam da nema,al reko da pitam za slucaj da mi je nesto promaklo....

A palo mi je na pamet da pitam jer sam negde na forumu procitao da se okupljate na banjici pa onda palite negde na 402,ali izgleda da je to bas bajat post bio al je*iga,kasno sam se ukjucio

Link to post
Share on other sites

Toliko ga ljudi zeli da mozes lako da ostenas bez njega, bolje nemoj da se hvalis . . .

Cuti, volan i nije tako bitna stvar za malo da ostanem bez celog auta. Jedva sam Draganceta izbacio iz njega.

XE XE XE XE XE XE :D

Link to post
Share on other sites

Jel moguce da nigde ne mogu da nadjem one podizace nesrecne... Konzolu sam nasao nekako...

P.S. Moram da se opravdam sto nisam bio u nedelju :good: istekla mi registracija 9og...nadam se da cu ovih dana zavrsiti to pa da mogu da dodjem u nedelju...

Link to post
Share on other sites