Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mile , secanje te odlicno sluzi .........

Link to post
Share on other sites

eh ..... ne znate vi damarusa ...... covek sa extra idejama

Link to post
Share on other sites

:lol:

Kupio sam kola par nedelja nakon sto je bivsi vlasnik presvukao kozu na sedistima,

a fabricka mu je bela koza koja se jos vidi na vratima...

Ja sam presvukao siber nad glavom u istu boju kao i rucicu menjaca.

Jos mi ostaje da presvucem volan u krem kozu.

Imam automeh. radionicu pa mogu da cackam sta hocu.

:lol: :D

Link to post
Share on other sites

Ovu sliku sam nasao na Net-u,

i ubedjen sam da ne bi pogresio kad bi ga presvukao,

kad vec imam takvu kozu u kolima.

lenkrad2oa7cg6.jpg

Link to post
Share on other sites

slazem se da ne bi pogresio

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Joj matori ja sam tek sad malo detaljnije pogledao tvoju masinu iznutra B) perverzan autic. Reci mi molim te kako ti se drzi ta bela koza danas, mislim treba to cistiti non-stop. Jako lepa petarda, ma za primer, malo je ovde takvih :)

Nego svidjaju mi se te tvoje pedalice, des to uzeo :( auuuuuuu al je perverzaaan :)

Link to post
Share on other sites

Hvala majstore na pohvali, jednostavno sam lud za e34 modelom...

Kad si me pitao za belu kozu, samo da ti napomenem da je slika

ovog volana sa belom kozom nadjena na internetu i da nije moj takav (ali bice) B)

Nego, na sedistima - krem koza nema ni ogrebotinu, jos uvek je kao nova,

ali sam stavio prednje presvlake da upravo takva i ostane i zbog "znojenja" koze

po toplom vremenu, i zbog hladnoce kad zima dodje.

Nije se jos pokazala potreba za mazanjem, ali naravno da to uradim s' vremena

na vreme...

Pedale sam uzeo kod nas na pijaci u Somboru i vidjam ih jos istih....

Da ti uzmem i donesem na skup?

Pozdrav!

Link to post
Share on other sites

Extra, covece, extra.

Iskreno, odusevljen sam.

E sad posto mi dade primer pricaj da i ja odradim slicno, ako ne i bolje, mada tesko, jer eventualno moze biti samo isto.

Gde si nasao taj prednji branik, jos te mrezice dole, uh. Gde si to uzeo i kolika kinta.

Ah da, i koje ti to felne.

Link to post
Share on other sites

@ Damarus: Druze ne moras mi uzimati jer nisam posetio jos uvek par mesta po Beogradu koja se bave prodajom takvih stvarcica. Hvala ti na dobroj volji u svakom slucaju, potrazicu tako nesto ovde, ocu da pogledam gde ima malo veci izbor, mora da ima toga ovde na tone, samo sam ja malo lenj pa ne jurim :(

Pozz i hvala jos jednom, pravo da ti kazem jedva cekam da vidim tu masinu uzivo B)

Link to post
Share on other sites

Extra, covece, extra.

Iskreno, odusevljen sam.

E sad posto mi dade primer pricaj da i ja odradim slicno, ako ne i bolje, mada tesko, jer eventualno moze biti samo isto.

Gde si nasao taj prednji branik, jos te mrezice dole, uh. Gde si to uzeo i kolika kinta.

Ah da, i koje ti to felne.

Branik sam kupio preko Glogija Njega nazovesh i narucis branik za e34, on ti posalje slike na PM

pa ti odlucish sta cesh...

Branik 130e, mrezice 20e...

Branik sam stavljao sa caletom u radionici.

Felne su 17" 8,5 j, nemam pojma kako se zovu...

Link to post
Share on other sites

Damarus, druze, sad kad sa ga pogledao na ovim slikama detaljnije, 5-arda ti je stvatno kao bombona! (jedino sto mi oni okviri za tablice i auto shopa mnogo odudaraju, sta ce ti takvi zuti?)

Link to post
Share on other sites

Damarus, druze, sad kad sa ga pogledao na ovim slikama detaljnije, 5-arda ti je stvatno kao bombona! (jedino sto mi oni okviri za tablice i auto shopa mnogo odudaraju, sta ce ti takvi zuti?)

Hvala za pohvale momci!

Tablice su odavno sredjene, samo sto te slike jos nisam okacio...

Okviri tablica su mi iz BmwClubaSrbije koje mi je Dragance urucio.

B)

Link to post
Share on other sites

Pametno, kad vidim te okvire od pola metra dodje mi da ih izlomim ciji god da su , ono sto ne mogu da ti oprostim su ove buvljakuse patosnice i prednji branik, umesto da je neki od M5 ili std sa nekim diskretnim dodatkom ti uze ovaj, bez ljutnje ali nikako mi se ne svidja, motorni prostor ja ne bih uflekao ovom crvenom bojom ili siva ili crna trece nema....... i tako.... B)

Link to post
Share on other sites

Pametno, kad vidim te okvire od pola metra dodje mi da ih izlomim ciji god da su , ono sto ne mogu da ti oprostim su ove buvljakuse patosnice i prednji branik, umesto da je neki od M5 ili std sa nekim diskretnim dodatkom ti uze ovaj, bez ljutnje ali nikako mi se ne svidja, motorni prostor ja ne bih uflekao ovom crvenom bojom ili siva ili crna trece nema....... i tako.... B)

Ja licno ne volim ni e30 ni e36 seriju, pa ne zelim svim vlasnicima pomenutog na forumu da bljuvam po kolima,

i negativne komentare zadrzavam za sebe, jer znam da nisu toliko vazni da ce vlasnik da ih poslusa

i izmeni izgled svog ljubimca samo zato sto se meni ne svidja...

Dok neke pozitivne komentare ostavim zapisane kod pojedinih

vlasnika koji su svoje slike okacili jer znam koliko pozitivni komentari gode, a negativni

samo stvaraju kontra-efekat bez vidljivog uticaja po izgled auta...

Da nisam sveze ozenjen i da ne sredjujem moj i zenin stan,

imao bih vise para za svoj auto, pa ne bi ljudi govorili

da ga sminkam buvljakusama i pijacarskim sranjima...

Zasada imam samo dobru volju za "lickanje",

a malo para za skupe branike, originalne patosnice, itd...

Link to post
Share on other sites

Ne vidim razlog zasto se ljutis i ne mozes da mi kazes da su patosnice lepe, videces kakve patosnice ima da se kupe za 1200din pa sam proceni da li je to skupo i da li je lepse od ovih !

Po tvom autu niko ne pljuje da se razumemo odmah, rekao sam svoje misljenje i ne vidim nista lose u tome, mozda si ti osetljiv na temu svog auta pa sve shvatas zdravo za gotovo sta znam, ja to ne gledam tako i sta god neko napise za moj auto ne da necu da se ljutim nego cu da obrazlozim nesto ako nije jasno,a ako je ideja ok poslusacu i zahvalicu se, molim lepo !

Ovo je forum za siroke narodne mase i svaki komentar je dozvoljen.....

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...