Recommended Posts

Skinuo sam ICV danas i sva crijeva što idu na njega...i sve to potopio u nitro razredjivač i ostavio tako nekolika sata,kao što mi je Maf rekao...Sve sam to fino očistio i montirao opet...auto mi radi bolje kad je hladan,zadovoljan sam...eto :(

Link to post
Share on other sites

Slabo sam se izrazio,izvinjavam se Casper...crijeva sam sam samo oprao razredjivačem...znam da ih ne smijem ostaviti u razredjivaču...dešava li se tebi da ti auto malkice neravnomjerno radi?...nijesam očistio WD-om,taman ću sjutra...

Link to post
Share on other sites

Ako si vec ocistio razredjivacem onda ne moras sad opet da skidas :(

Meni inace malo trokira na benzin, nece da prima gas lepo, ali uglavnom vozim na plin, pa cu se u neko dogledno vreme pozabaviti tim....

Sta ces, mator je to motor.. Sto se mene tice, ako imas problema kreni redom.. Zameni filter za gorivo, i creva ako su losa, izmeri pritisak koji daje pumpa za gorivo, ocisti dizne... A ako nista ne upali, nadji nekog dobrog majstora :acute:

Link to post
Share on other sites

Hvala ti na savjetima...stvarno nemam puno problema sa autom,nego eto ta sitnica koju,usput,samo ja primjecujem :(...kum mi kaže da sam totalno pukao,jer samo nešto osluškujem :acute:...e,ovako..zamijenio sam filter od zraka(jedva sam ga našao u NK-u),zamijenio K-9 filter od goriva,prije 150 km zamijenio ulje i filter od ulja...još samo da očistim dizne i to bi bilo to...nadam se :)...malkice mi varira kazaljka od obrtomjera,ali samo ponekad u leru...mada sad manje...mator je motor,u pravu si,ali je zahvalan i vuče vrh za malog 1.8..jel da?

Link to post
Share on other sites

Cuti, cuce nas neko da pricamo kako vuce 1800 kubika sa 103ks :(

Salim se, vidim da imas koliko cenim sa slike 185/60 tako da verovatno moze dobro da potegne, moj sad sa 205/55/R15 malo slabije zapinje ali mu zato stoje ekstra :acute:

Link to post
Share on other sites

105 ks,nemoj nam smanjivati :(...kod mene na autu su 195/60 R14,bio si blizu...ide dobro,BMW je BMW...mada,planiram da stavim 15-ice...tražim nešto što ce mi se svidjeti,neću bilo šta stavljati...

Link to post
Share on other sites

Bravo majstore,extra su ti felne...i baš mi se svidjaju,slične su nekim OZ racing što sam gledao prije neki dan...ali su mi bile preskupe i imalo je oko njih puno posla...a nešto ne volim petokrake,ljepše su mi te 100 puta...a znam za obrtni moment :( ...jbg,što cu sad...mada,nije isključeno da ću ponovo staviti 14-ice,BBS ili Borbet,malo spustim auto i to je to...sta mi ti predlažeš?...

Link to post
Share on other sites

Ne znam,vidjecu...ako iskoče 15-ice negdje povoljno,onda cu promijeniti...a reci mi,jesi spuštao ti tvoju bembaru,i ako jesi,kako si to uradio?...hvala ti,i oprosti što te davim...

Link to post
Share on other sites

Pa baš sam mislio da ga spustim najviše 3 cm...znači,mogu ostati moji amortizeri,super...e,sad,ne znam hoću li grijati opruge ili da kidam koji prsten...vidjeću...uglavnom,majstore,tebi hvala na savjetima...javiću šta sam uradio i postaviti slike,naravno...pozzz

Link to post
Share on other sites