Recommended Posts

Ja to ne bih stavljo u auto, a ti kako hoces. jebes BMW, ako mu osvetljenje ne sija narandzasto...

Link to post
Share on other sites

[Куоте наме = 'леон63' дате = 'Сеп 8 2010, 19:14' пост = '124792 ']

Ја то не бих стављо у ауто, а ти како хоцес. јебес БМВ, ако му не Сија осветљење нарандзасто ...

[/ Куоте]

kako onda da pojacam svetlo samo brojeva i crtica probao sa led diodama mesto sijalica u tabli al nista nisam dobio ;)

Link to post
Share on other sites

Skini tablu, ocisti sve i zameni sijalice. Vidi kako sija kod mene, kao bozicnja jelka...

Link to post
Share on other sites
Skini tablu, ocisti sve i zameni sijalice. Vidi kako sija kod mene, kao bozicnja jelka...

Leon pokrao lampione deci sa jelke pa namestio u auto, zato njegov tako sija ;)

Link to post
Share on other sites

ja sam i dalje za plazma cajgere il da pojacam svetlo al samo brojeva ima neko preporuku neku.gaedao sam kako to rade poljaci ok je al sam skeptican za to porucivanje preko neta.www.momo.pl. imaju kod nas hromirani prstenovi i koja je cena?

Link to post
Share on other sites

Za prstenove se javi Bora company. Vidi u prijatelji i saradnici kluba. A za plazma cajgere, koliko vidim ovde neces naci neku podrsku. Svi su za narandzasto...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

nisam vidio nista ruznije nego kad je tip izmijenio sve lampice u kokpitu i tabli...stavio sve plavo...jbt pa to nije onda vise BMW trebo je kupit golfa il pasata

Link to post
Share on other sites

jos one plazma tacho kad ugrade u bilo koje auto seljakluk da nemoze biti jaci

fino ti je ekipa objasnila ocisti cager sve plastikice i promijeni crknute sijalice i ima da sjaji kako treba.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

probao sam to pra nego sam poceo da razmisljam o plazma cajgerima narucio te ubodne al nisam nista nesto dobio suvise je ona narandzasta folija nepropusna za svetlost a nemoze da se odlepi sa cajgera.valjda ce da mi padne nesto na pamet

Link to post
Share on other sites

pa to plazma osvetljenje nije narandzasto nego xenon belo tj plavicasto, nije bas ni plavo kao na Golfu ali tiu je negde. Ja sam isto za original bmw boju tj AMBER a ovo plazma mi mnogo sljasti i meni licno smeta u voznji.

Link to post
Share on other sites

plazma moze da se uradi kako hoces al nema kod nas negde sam bio nasao nesto sta mi se svidja al mi se zagubilo da vam pokazem o cemu se radi.znaci orginalna BMW boja brojeva i crtica a oivicena belim krugovima.to ja hocu nikakav golf i ostala sranj...

Link to post
Share on other sites