Matorci uopste nisu naivni...(still standing)


Recommended Posts

...to da matorci uopste nisu naivni znam iz iskustva - uzivo - mislim sa koncerata... :D

U jednoj nedelji u Beogradu...

Elton John

Eric Clepton

Bob Dylan

...i moja generacija CANE PARTIBREJKER :drinks:

eltonjohn2005300x268.jpg

ericclapton132819597098.jpg

5141254444c0b5c6eaca633.jpg

partibrejkers.jpg

Link to post
Share on other sites
Samo josh to, dovoljno ti je sto volish Krmache :drinks: :D :D :D :D :lol: :lol:

ubio si ga ko zeca :D :drinks: :drinks:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

evo da se Zeljko jos malo nervira :prankster2:

..a inace, koncert (u Bgd) je bio fantastican !!!

za razliku od gore navedenog, Eric Clapton je uzivo ono..."dobro je, nije lose....samo malo dosadno"

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 8 months later...

Odlicno...:) to je nas Covek, nas fenomenalni jezik, nasa emocija...si slusao uzivo Indekse na zadnjem kocertu pre valjda 10-tak godina...Al, uzivo – batali youtube...

..jedan nepoznati momak do mene je sve vreme glasno plakao, i drzao glavu u rukama..i na kraju je izasao...svasta se nesto probudilo u njemu...

A za, gore pomenute, ostale matorce...

...u politiku, organizaciju, interese i ostale frustracije iz 90-tih i 2000-tih ne ulazim...treba ih cuti uzivo…..i naravno da necu reci da se gnusam danasnjih virtouza...najgore sto cu reci je – da nemam zelju... :)

Daaakle...imas olaksavajucu okolnost sto si stavio Davorina :)

Link to post
Share on other sites

Na taj poslednji koncert nisam otisao, i NIKADA to necu prezaliti, matori je uzeo karte za mene i njega ali ja sam tada imao 18 godina, zaleteo se za nekim devojcicama i propustih..., mada, ko je znao da ce covek tako brzo "gore"???

Obrati paznju na pesmu ( prosli dani )

U vezi onog gnusam..., cesto se setim pustih 90-tih, turbo folka, i ostalog shit-a..., koji je na zalost i danas zastupljen...

Tada su nas se retki setili, a za mene je uvek vazila ona -na muci se poznaju junaci-, ne mesam politiku i muziku, ali muzicari mesaju, mada posle kad osete da moze kinta da sevne..., cure suze na sve strane, primer T.Kesovije...

Sve u svemu.., mi Srbi smo takvi..., brzo zaboravljamo, pa je i ona uspesno izvsila ono sto je naumila....

Sto se tice muzike.., ja sam derle 80`tih, sa Caletom koji je imao dobar izbor za muziku ( ako nista drugo ), Yugu sam obisao uz Atomsko Sklonste, Drugi Nacin, Indexe..., Zeppelin, Deep Purple, Pink Floyd i sl.. ;)

Nostalgija je cudo!

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Svi ovde navedeni su pravili,ili prave kvalitetnu muziku....mogu da ih mrzim koliko hocu,ali cenim i volim ono sto oni rade....prosto je,babe i zabe ne idu.... Cane je tip koga bih posle pola minuta razgovora naj radije sutnuo u guzicu,ali volim Brejkerse a onog pedercica bih lincovao na sred gratskog trga,ali ima stvari koje su neponovljive....sve u svemu kad moze Jura Stublic da dodje u srbiju,mogu svi! A meni su i u ono vreme njegove pesme bile nezaobilazne. Razbijanje JUGE je i razbilo R'n'R na nasim prostorima a samo mi retki smo uspeli da ga izolujemo. Kerberov CD mi je non-stop u kolima i dobio sam pitanja od svakoga ko je susao,naravno a da nije sa nasih prostora..KO SU ONI,NE RAZUMEM RECI ALI FNOMENALNO ZVUCE???Logicno da ne zna ko su kada jedva zna i gde se Srbija nalazi...Akordi su stvar koja ne postuje granice,jezike,kulture ili opredeljenja!!!!!!!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...