Recommended Posts

Cao, kupio sam skoro bmw 316 85 godiste,i imam problem sa potrosnjom plina.Sipam 500 din i predje 60 km, sipam za 1000 din predje 90 km,da li je to moguce,i desava se ponekad kad se zagreje auto da dimi ( beli dim) i malo smrdi,koliko sam uspeo da vidim ne trosi ulje ni vodu.Da li to sto dimi moze da bude lose ulje(kao sto sam rekao ne dimi uvek ponekad),isao sam na stelovanje plina kod mog majstora od ranije,i rekao mi je da nastelujem karburator i zamenim razvodnu ruku i kapu,pa onda nastelujem plin.Ako imate neki savet ili pomoc napisite.i kakav je servis *nino* u zemunu

zoki

Link to post
Share on other sites

Remont isparivaca, zameni filter vazduha i plina. Zameni oko struje sta treba. Nastelovati paljenje i plin i nema sanse toliko da trosi. Ispade da ti trosi 20lit na 100km.

Link to post
Share on other sites
Remont isparivaca, zameni filter vazduha i plina. Zameni oko struje sta treba. Nastelovati paljenje i plin i nema sanse toliko da trosi. Ispade da ti trosi 20lit na 100km.

hvala puno,to je za potrosnju sto sam i mislio,ali reci mi sta to moze da dimi,ali kao sto sam rekao dimi samo ponekad kad se zagreje,da nije lose ulje,ili vuce fals vazduh,da li mozda znas sta je to.

Link to post
Share on other sites