Recommended Posts

Interesuje me koliko prepravki treba da se radi da bi se na kocku umesto dobosa ugradili diskovi. Treba li menjati sajle od rucne kocnice, treba li da se ugradjuje zadnja balans stangla i stabilizatori iste itd?

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

zamenis komplet viljuske. za 50ak € dobijes sve komplet. viljuske, diskove, kociona klesta, sajle rucne i sve ostalo sto ti treba.

zadnju balans stanglu mozes a ne moras da stavis

Link to post
Share on other sites

A jel potrebno produzivati creva za ulje ili su postojeca dovoljno dugacka?

Cabrio koliko para samo sajle?

Pozdrav

Link to post
Share on other sites
ne treba nista da se produzava.

ako ti samo sajle trebaju onda najbolje kupi nove

Gde ima da se kupe sajle? E da jel se na viljuskama nalaze silen blokovi i mogu li se lako zameniti?

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Gledaj, obicno je ista cena za komplet trap i za samo viljuske..

Viljuske obicno imaju silen blokove, ali zavisi kakvi te zadese, nije bas lako zameniti ih ali moze da se uradi.

Ako uzmes komplet trap onda odsrafis svoj most otkacis dif, i sve ide dole, postavis novi trap i gotovo..

Tad bi bilo dobro da zamenis silene mosta, ako vec nisi, a silene na viljuskama ako treba..

Sajle rucne isto ako hoces, dobices ih sa viljuskama..

Ali ti zvucis ili kao da imas neku kombinaciju, ili kao da hoces da stavis i nesto novih delova,

ako sam u pravu onda nam objasni sta zelis :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Tebra,ponesi 130e i doteraj mi auto i sve ostalo je moja briga....

Viljuske sa diskovima

Saele rucne

Polu osovine

Ruke =

130e

Link to post
Share on other sites
Gledaj, obicno je ista cena za komplet trap i za samo viljuske..

Viljuske obicno imaju silen blokove, ali zavisi kakvi te zadese, nije bas lako zameniti ih ali moze da se uradi.

Ako uzmes komplet trap onda odsrafis svoj most otkacis dif, i sve ide dole, postavis novi trap i gotovo..

Tad bi bilo dobro da zamenis silene mosta, ako vec nisi, a silene na viljuskama ako treba..

Sajle rucne isto ako hoces, dobices ih sa viljuskama..

Ali ti zvucis ili kao da imas neku kombinaciju, ili kao da hoces da stavis i nesto novih delova,

ako sam u pravu onda nam objasni sta zelis :prankster2:

Dace mi prijatelj viljuske sa diskovima, nije siguran dal ima sajle pa zato pitam, a silene bih stavio nove, ako nisu skuplji od celog trapa :(

Sale hvala na ponudi, ali imam kombinaciju koju sam naveo pa cu videti sta ce ispasti.

Pozdrav i hvala na pomoci.

Link to post
Share on other sites