Recommended Posts

Pozdrav svima, ja sam Marko, iz Beograda sam, i od nedavno sam postao vlasnik svog prvog BMWa u zivotu. Vozio sam skoro sve automobile, ali do sada BMW nikad, pa rekoh, aj da vidim sta je to u tom kolima toliko posebno, i cim sam seo za volan, sve mi je bilo jasno :D

Prvo, ja sam ljubitelj automobila u fabrickom stanju, znaci nema budzenja i slicnog. Verujem da mi se sada pola ljudi smeje al sta da radim :) E, upravo me to privuklo kod ovih kola, auto je u totalno fabrickom stanju, NEVEROVATNO.

Ali, prvo da vam opisem, kada sam video auto, prosto sam ostao bez daha! Odem ja tako na autopijacu i setam se, onako neobavezno kao i vecina tamo, i zastanem pored prelepog zelenog BMW 316 Touring iz 1998 godine, prodaje ga neki stariji gospodin. Vidim ja auto ekstra, nema mrlje, enterijer kao nov, ful oprema, sve digitalno, alufelne, nove gume, ispod haube besprekoran, sve knjige ima, racune, papire, sve original kljuceve i tako dalje, ma bre, enterijer mirise na novo. Ulazim ja sa covekom dalje u pricu, on prica da mu je zena Nemica i da radi u ambasadi Nemacke, i da su 2000 dosli u Srbiju sa tim kolima, kojeg su tamo kupili novog. Auto bio na diplomatske tablice do pre 6 meseci, tada je registrovan na BG, a oni su kupili novi auto i sada im vise ne treba ovaj. I meni to sve lepo zvuci, ozbiljan covek nema razloga da laze, odosmo kuci kod njega, stvarno mu zena nemica, stvano radi u ambasadi, sve istina. Probao ja auto, ma u voznji nov, nema mane, odem na kanal da proverim, odozdo KAO NOV! Ma kazem vam, besprekoran auto. E sad, sigurno bi bilo lepo da ima neki jaci motor, ali ja sam upravo preferirao ovaj jel je jeftiniji za odrzavanje, prostiji je od ostalih, i lepo ide, vrlo solidno. U svakom slucaju, nisam smeo da ga propustim a da ga ne kupim ;) Covek trazio 4500 hiljade, cenkao se ja cenkao, i uzeh ga za 4000 :D

I eto, tako ja kupih svog prvog BMWa, i mislim da nisam pogresio, e sad, voleo bih da od vas cujem neke savete, posto sam nov u BMW svetu.

Slike cu postaviti da ako mozete vidite kako to izgleda, ne mogu trenutno jel nisam pri fotoaparatu :)

Link to post
Share on other sites

Niko ti se nece smejati zbog toga sto neces da budzish, ovde se smejemo riger kitovima i ciganlija tunningu, lepo druzenje ti zelim i kaci slike da vidimo auto.

Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosao, a posebno u porodicu e36 touringa. Kao sto su drugari naveli, ovde od budzenja ili fabricki stock, ili motorsport, haman itd... Sve ostalo je plastikarija. Hajde kaci slike sto pre.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.