Recommended Posts

Pozdrav svima.

Evo, konacno je i na mene red da predstavim svoj, inave prvi, BMW :D

BMW 316 iz 1998 godine, u totalno fabrickom stanju, maximalno servisiran, pre 5 meseci kupljen od Nemacke ambasade, besprekoran auto.

Vrlo sam zadovoljan sa njim, zvuk predivan, ide lepo, trosi po gradu oko 9 litara sa ukljucenom klimom, nove gume ima, dobio sam i 5 zimskih sve sa felnama, i tako dalje, ma autic je super ;)

E sad, jedino sto mu je mana je sto je karavan, a i nekima od vas i to sto je 1600 kubika :D Bio bi mnogo lepsi da je limuzina al sta da se radi, takav mi je naisao i nisam smeo da ga propustim zbog toga...

Evo i nekih slicica...

9.jpg8.jpg7.jpg6.jpg5.jpg4.jpg3.jpg2.jpg1.jpg

Link to post
Share on other sites

Hvala hvala :)

Inace volim fabricke automobile, tako da ne nameravam da ga doradjujem, ovakav mi se svidja i zato sam ga i uzeo... Sve je na njemu fabricki i mislim da bi mi bilo zao da ga budzim sa necim sto mu realno ne pripada...

Link to post
Share on other sites

Uf, ekstra mu je auto! Mada koliko sam uspeo da primetim, spoljasnjost se od mog razlikuje samo po retrovizorima, i on ima vece felne koje odgovaraju 2.8 motoru, ima maglenke u braniku, a ostalo je sve isto. Ali enterijer je druga prica, koza, bord, to ja nemam... Eksta mu je karavan, boja prelepa, sve u svemu ekstra... Samo mi se ne svidja sto je automatik, jedino to.

Jeste, lepo bi mu legli ///M branici, ali ne bih se bas sad bacao u trosak, nije mi to bas sad potrebno, kazem ti da je auto toliko fabricki da mi je zao da ga rastavljam...

Link to post
Share on other sites

Sta mu fali sto je karavan,kad lepo izgleda? Samo neke petokrake bi mu lepo legle. Srecno da ga vozis... :)

Link to post
Share on other sites

Hvala hvala ;)

Ma ne fali mu nista, ekstra je auto, samo kazem da bi bio jos lepsi da je limuzina... ;) Da, neke petokrake felne bi bile ful, videcemo ako nalete neke povoljno...

Link to post
Share on other sites