Recommended Posts

pozdrav likovima sa ovog sajta imao bi par pitanja za majstore

u planu imam projekt bmw e30 iz 83 godine sada je 2,3 moor i u njega ugraditi 3,5 tubo iz sedmice 745i osamdeset i neko godište.

dal bi trebao kakve velike prepravke na šasiji,ojačavanje pragova itd. i sta sa prijenosom(kardan,diferencijal,poluosovine) koji mjenjac ugraditi jer zanima me odgovaa li rucni iz bmw 535M

volio bi par savjeta posto smo ja i moja ekipa jos ''amateri'' u sklapanju pila radili smo wolksvagene,opele i bmw-ove ali nista jos nismo pokusali ovako brutalno

unaprijed hvala na svakoj informaciji savjet i kritike poštujem

pozdrav od ekipe iz AMK Nitro Mostar

Link to post
Share on other sites

hvala prijatelju svaka inormacija je dobro došla

taj projekt je jos u povojima kockica je u garazi a sedmica pos ''smokvom'' cekaju bolje dane jeb. ga nemoze se sve stici

p.s. zanima me od cega si turbinu ugradio u svoju pilu i jel to motor 2.7 economic ili??

Link to post
Share on other sites

takav jedan motor 3.5 turbo je ubacen u jednu kocku , klinik je radio na tome mom drugaru , rezultat je gomila problema , ne bi ti preporucio tu igracku , moj savet , klasican 3.5 i rokni na njega turbo

a gde si mislio da nadjes taj motor , bog ce ga znati dal ga ima uopste , a delovi???

Link to post
Share on other sites

sta ja znam nebi trebao praviti probleme sedmica je kompletna i u voznom stanju nekad sa njom ''blesamo'' po kraju i radi ko sat neznam zasto bi bilo frke ako se sve slozi na svoje mjesto

Link to post
Share on other sites