E30 moze li mi neko reci sta je ovo?


Recommended Posts

Image028.jpg

Danas skinem plasticni poklopac ispod volana da zamijenim malu sijalicu koja osvjetljava prekidac za svjetla, i vidim ovu kutijcu i ovaj dzek sto stoji iskljucen pored. Utaknem to i zacuje se neki zvuk kao alert DING!!! ajde dam kontakt - opet DING, normalno upalim sve super ali sam iskljucio dok se raspitam ovdje cemu sluzi.

2 stvar, ovaj prekidac za podesavanje snopa svjetala ili ne radi ili ne postoji motor uopce za to podesavanje, kako to mogu provjeriti?

Neko je izolirom pricvrstio ove male sijalice sto osvjetljavaju prekidac za snop svjetala jer su plastikice popucale (da ne bude zabune sto ove ostale zice tu zjape :dance3:)

Link to post
Share on other sites

To sto ti je tu pricvrsceno je to sto pisti, zvucnik, zujalica, kako hoces... A inace je u vezi sa merenjem temperature, e sad ne znam kad to pisti, nekom je izgleda smetalo pa je iskljucio...

A sto se tice svetala lepo skini one plastike iza farova pa vidi da li imas motorcice, ako imas onda idi dalje, ako nemas onda je jasno zasto ti to ne radi :dance3:

Link to post
Share on other sites

A jbm ga, pa je li taj zvucnik radi svoj posao da ja njega ukljucim onda :thumbsup:, sta radi? ako se motor pregrije on pisti jel? je li mora zapistat kad dam kontakt, ako je to ok ne smeta upalit cu ga bar neka koristi nekoj svrsi :prankster2:

A za motorcice cu pogledat sutra :)

Link to post
Share on other sites

gong se cuje i kada su ti vrata otvorena i kada ti sijalica ne radi i kada se upali check na tabli i jos svasta nesto. senzor za temperaturu se nalazi u onim plastikama sto usmeravaju vazduh sa branika na diskove kocnica, radi boljeg hladjenja. kod desnog tocka.

Link to post
Share on other sites

Aha, ok, sutra idem na malo duzi put pa cu to ukljuciti da testiram malo. a i prije puta cu potraziti taj senzor vise da mi je napraviti to da ne stoji -30 na BC-u :prankster2:

Hvala na odgovorima!

Link to post
Share on other sites