Potreban savet za kupovinu e36 320i


Recommended Posts

Pozdrav svim calanovima foruma i zamolio bi vas za koji savet u vezi kupovine BMW e36 320i coupe. Malo sam citao teme ovde na forumu cisto da nadogradim neko svoje teoretsko znanje. Zato se ovom prilikom bracam vama za savet iz prve ruke. Prilike da vozim bmw nisam imao tako da bio ovom kupovinom dosao do svog prvog dugo ocekivanog BMW, stoga mi se bas i ne zuri pa bi polako razgledao oglase i isao da vidim automobile. Ima dve e36-tice na sajtu polovni automobili, da li znate nesto o njima crvena i bordo stim sto se ova bordo nesto dugo prodaje?

pozdrav svima i unapred veliko hvala

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas639764/bmw_325_i/

Ako mislis na ovu bordo. ja sam je juce stavio na oglas. auto je perfektan i bez ulaganja... imas na forumu temu od a do sh. pa mozes videti kakav je auto i sta je radjeno. ja sam vlasnik, i pitaj ako te sta zanima.

Link to post
Share on other sites

Mislio sam na auto koji je u rublici 320 iz mladenovca je covek i bas dugo stoji na oglasu. A sto se tice tvog lepotana nemam reci sve pohvale cak sam i imao prilike da ga vidim na uscu na BMW skupu, samo sto sad bas ekstra izgleda. A i imao sam prilike nesto malo sa tobom da razgovaram ako se secas objasnjavao si mi o bordu tj 11-sto i 18-sto redni razlike i tako jos neke sitnice nadam se da ti nisam bio dosadan :-) Sto se tice tvoje masine, za nju nebi mogao bas da se uklopim posto mi je u planu da nadjem nesto malkice jeftinije pa polako da ga sredjujem, sto se kod tvog auta podrazumeva da nema potrebe za ikakvim sredjivanjem auto je bas ekstra sredjen jedino sto se mog nekog ukusa tice vise mi se svidjaju felne sto si imao na skupu ali to je bukvalno nebitna sitnica.

Moze li neki savet kakvi su za voznju dal su udobni nisam imao prilike nikad da vozim BMW a obozavam ih zbog prelepe linije i motora jer su sestaci i neopisivo prelepog zvuka koji imaju.

Link to post
Share on other sites

secam se sad o kome se radi...

brate sta da ti kazem. auto je prangija. znaci lep, udoban, okretan, startan, bukvalno sve ok. neces se zajebati nikako ako ga uzmes. mislim na e36 2.0, 2.5.

Link to post
Share on other sites
Mislio sam na auto koji je u rublici 320 iz mladenovca je covek i bas dugo stoji na oglasu. A sto se tice tvog lepotana nemam reci sve pohvale cak sam i imao prilike da ga vidim na uscu na BMW skupu, samo sto sad bas ekstra izgleda. A i imao sam prilike nesto malo sa tobom da razgovaram ako se secas objasnjavao si mi o bordu tj 11-sto i 18-sto redni razlike i tako jos neke sitnice nadam se da ti nisam bio dosadan :-) Sto se tice tvoje masine, za nju nebi mogao bas da se uklopim posto mi je u planu da nadjem nesto malkice jeftinije pa polako da ga sredjujem, sto se kod tvog auta podrazumeva da nema potrebe za ikakvim sredjivanjem auto je bas ekstra sredjen jedino sto se mog nekog ukusa tice vise mi se svidjaju felne sto si imao na skupu ali to je bukvalno nebitna sitnica.

Moze li neki savet kakvi su za voznju dal su udobni nisam imao prilike nikad da vozim BMW a obozavam ih zbog prelepe linije i motora jer su sestaci i neopisivo prelepog zvuka koji imaju.

Ja imam E 36 320 i mogu ti reci da je auto vrlo udoban,dinamican ,okretljiv ,u voznji nemoze nijedan da ga zameni,ima snage sasvim dovoljno,motori su uz redovno odrzavanje perfektni,ja sam prezadovoljan,jedino sto trazi obrtaje pa mu je i potrosnja malko veca...

Link to post
Share on other sites

ako uzmes jeftinije... uzeces krs. ulozices gomilu para. i doce ti isto kao da si uzeo neki ceo, lep, normalan. a opet je krsina.

vidi sam sta ti je najbolje.

Link to post
Share on other sites

Cuo sam se sa likom iz mladenovca sad u subotu ako mi ne iskrsne nesto icicu da ga pogledam. Kaze da je auto ok ima sper diferencijal odnos 3.15, 16" alu felne, motor je odlican i kaze da ima normalnu potrosnju od 8-10 na otvoreno i 12-13 u gradu benzina, ne dize temp i nesto pomenuo da ima normalnu potrosnju ulja ( pitam se koliko je to normalno jer trenutno vozim caletovog pezoa 1.4 hdi i na 10 .000 potrosi oko 0.8l ulja ) farovi i stop lampe su promenjene mada to se i vidi na slici, auto je garaziran, sve u svemu videcemo u subotu. Za Zeljkovu masinu nemam dosta love mora bi jos jedno mesec dva da stekam u minusu sam pola somica :-( Mada iskreno nezurimi se u opste lova nece nikako da se potrosi samo ce da se poveca do proleca a tad mozda predjemo i na e39 posto ih ima i za 5-6 somica i imao bi par godina mladju masinu tako da mi je za sada sve lagano i opusteno i polako u izboru.

Link to post
Share on other sites

pretpostavljam da je ovaj u pitanju

http://www.polovniautomobili.com/oglas555761/bmw_320_i/

nznm, iskreno recenu u odnosu na zeljkov jedino ima siroku bocnu lajsnu(koja je od 60-80e) sve ostalo ide u korist zeljkovom autu, mladji auto, bolji enterijer, ozvucenje, 2 seta felni 192hp a registracija od svega 250e i jos sekvent plin ... ljudi ste, sve je stvar dogovora oko cene, a cenim da dodas jos koji evro imaces bolji auto, nemoj misliti da ti popujem da bi uzeo zeljkov, lika znam samo sa foruma . . . ali sudeci po cinjenicama njegov deluje kao znatno bolja kupovina, za cirka par stotina evra vishe . . .

pozz

Link to post
Share on other sites

a vidi i sam koliko bi ti trebalo da dodas na taj auto da bude u nekom stanju kao moj... minimum 1000e. ne namecem ti auto moj. nije mi frka uopste da ga prodam, sredio sam auto do skoro savrsenstva, vozim se, uzivam u njemu. ovde kod mene ti je plus jer je auto proveren u svakom smislu, sto se tice mehanike, limarije, legalnosti... znaci sve karte su ti otvorene, a ovo ostalo sto uzimas, macka u dzaku. vidi sam sta ti je najbolje, s kojim kesom raspolazes, koliko mozes, koliko ne... pa uradi nesto. u svakom slucaju nek ti je sa srecom.

:)

Link to post
Share on other sites

sad gledam oglas taj...

brate pogledaj mu patosnicu kod vozacevog sedista.... i naslon za ruku sto je probusen....

ja recimo to nikad ne bi dozvolio, da otirac za noge sto stoji ispred vrata, da drzim u kolima.

leti originalne platnene patosnice.

zimi originalne gumene patosine. TAKO MORA!

Link to post
Share on other sites