Recommended Posts

Evo i mojeg ljubimca..

09242010673.jpg

09242010669.jpg

09242010667.jpg

09242010663.jpg

09242010661.jpg

Radio je bio Alpine crn sa crveno svetlecim dugmicima ali su mi ukrali plocicu :( ovo je privremeno resenje..

09242010684.jpg

09242010677.jpg

Ima par ili vise stvari koje hocu jos da odradim.. Ali sveze ideje i komentari su dobrodosli!

Link to post
Share on other sites

...sa leve strane mu stavi lajsnu za zadnja vrata i skini one podmetace za sedista. Nakon toga prst u uvo i voziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...

Link to post
Share on other sites

matori spusti ga jedno 2cm ne vise,sredi gril,nabaci m-tech 2 branik napred,ubaci recaro polukadice kao kod mene samo vidi da ne budu pocepane :D,zadnja stakla zatamni 20% i naravno lajsnu i bice prava ubica :D

Link to post
Share on other sites

Hvala hvala.. cim skontam kintu uzimam nesto.. sada moram da se "oporavim" od felni :D

A prava je ubica vec jer je sa prethodnim vlasnikom pokupila samoubicu koji je na kutiji cigara napisao oprostajni sms.. auto je vukao jos i prikolicu sa 2 motora tako da se nije lepo proveo (: strasno..

Link to post
Share on other sites

Aha...e nzm da li cu da ubacujem elipse ili neke bolje 13' u postojece rupe,a ne bih da secem ovu moju dasku mozda budem prodavao auto.....ako budem uzeo elipse javicu ti se pa ako mozes da mi posaljes sliku ili dimenzije zadnje daske(kako si radio)???

Link to post
Share on other sites