Recommended Posts

A jel ti je ovo UBEDjIVAC ispod suvozacevog sedista??? Inace autic ti je kao bombonica!!!

Da to je Milisav, on se sa svima uvek uspešno dogovori :D Hvala na pohvali :thumbsup:

P.S. Inače da budem iskren, do sada Milisava nisam koristio, trudim se da budem korektan u saobraćaju, bilo je par teranja u P.M. i leganja na sirenu. Ali nikad ne znaš na koga možeš naleteti, pa eto nek' se nađe... :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

" jedino sto je do sada dobio novu rucicu menjaca - onu kratku od M-a "

Ticovmane, hoću i ja da je menjam, (mada tvoja stara bolje izgleda od moje).

Našao sam do sada dve-tri ručice, ali iskreno ni jedna mi se ne sviđa.

Kako izgleda tvoja? Jesi li je kod nas kupio ?

Link to post
Share on other sites

" jedino sto je do sada dobio novu rucicu menjaca - onu kratku od M-a "

Ticovmane, hoću i ja da je menjam, (mada tvoja stara bolje izgleda od moje).

Našao sam do sada dve-tri ručice, ali iskreno ni jedna mi se ne sviđa.

Kako izgleda tvoja? Jesi li je kod nas kupio ?

Nisam uzeo ovde, u Novom Sadu kod Radulovica je bila nekih 20-ak EUR skuplja, ja sam moju platio ako se ne varam 54 EUR, potrefilo se da je moj komsija isao za Germaniju, pa mi tamo uzeo. Kataloski broj je 25 11 7 896 886.

Ako kupujes, obavezno obrati paznju da ima ovaj metalni prsten - metalnu osnovu pri dnu, ima razlicitih modela, ima i bez tog prstena, ali ne izgleda nesto. Cak imas sa razlicitim savovima na kozi, po meni je najbolja ova kao moja sto ima dva uzduzna sava na prednjem delu rucice.

Eo kako moja izgleda (nisam slikao u svom autu, vec skinuo sa neta sliku) - inace kljucne reci za pretragu su ti "BMW M short shift knob" - Svabe je zovu "Schaltknopf"

m3shifter.jpg

Eo sad videh na forumu, kaze clan Markkoni: "Ja je kupio kod Brane, auto servis Radic u Peke Pavlovica...

Bila je 55 EUR, cekao je 5-6 dana..."

Eo ti na ovom linku slika te rucice iz vise uglova: http://store.bimmerworld.com/genuine-bmw-zhp-weighted-shorty-shift-knob-p1195.aspx

Link to post
Share on other sites

Gledao sam ih juče, baš taj model, kratki.

Mada ima i ona kombinacija sa mat srebrnom bojom / crna , ali nisam našao u kraćoj varijanti.

U principu i napolju su 50-70 e.

Ali kraća, crna mi je daleko lepša.

Link to post
Share on other sites

Gledao sam ih juče, baš taj model, kratki.

Mada ima i ona kombinacija sa mat srebrnom bojom / crna , ali nisam našao u kraćoj varijanti.

U principu i napolju su 50-70 e.

Ali kraća, crna mi je daleko lepša.

Ako menjaš uzmi samo short-shift, tj. kraću, mnogo bolje izgleda, i nekako je i bolji filing kad šaltaš...

Jeste da žene vole duži menjač, ali taj nosimo sa sobom i ne menjamo ga hehehehe :lol:

Link to post
Share on other sites

Sada više ne vredi, moram da uzmem kraći !

Ako uzmem duži ispaće da lečim neke komplekse ! :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Pored plave najlepša boja za e46. Podseća me na jedan koji sam skoro video u oglasima:

beemer.jpg

Hvala, zadovoljan sam bojom, ne viđa se često, a lepa je. Svetlo siva mi je pre bila ekstra, međutim postala je stereotipna, puno e46-ica je ima (bez uvrede vlasnicima svetlo sivih :pleasantry: )

Pozzz

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...