napravite sami angel eyes izgled


Recommended Posts

ja sam vec nabavio izvestan broj ovih sipkica od kojih se vse ovo pravi a mislim da cu uspeti da ih nabavim u malo vecem broju samo ne znam kako da rasklopim far na mojoj kocki i da li ce imati veze sto stakla nisu skroz providna nego ona kao malo grbva tj rezbarena?

Link to post
Share on other sites

Pa koliko sam ja upucen mogu da se iskoriste sipkice od venecijanera ali one pune, e problem je naci ih jer se sad koriste one suplje :pilot: . Nije problem sto su sestougaone.

@charlie

Nije problem staklo. Far prvo zagrejes u relni ili onim industriskim fenom pa skines staklo.

Kakve su sipkice koje ti imas, okrugle ili ....., suplje ili....?

Link to post
Share on other sites

hm..... neda mi se praviti to sam a ima naruciti gotove 4 gotova ringa sa svim konektorima sve kvalitetno odradjeno nije home made dodju oko 50 eura + postarina

evo link pa pogledajte

http://auti.net.hr/dijelovi_oprema/automob...26008,24,1.html

Link to post
Share on other sites

ja sam te sestougaone pune nabavio u firmi tacnije djornuo a obzirom da se firma z apar dana seli na novu adresu planiram da maznem kolko god budem mogao pa kad sakupim konacan broj tih punih sipkica rado cu ih podeliti sa vama :pilot:)

Link to post
Share on other sites

ma ovo za 50e je dzabe a ne bi trebalo da kosta puno postarina do nas

jbt. 4 ringa dobijes gotova ja cu sebi da nabacim cim uhvatim vremena

a postarina se naplacuje po tezini robe i zoni udaljenosti tako da nebi smjelo da bude preko 15 eura postarine

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...