napravi sam angel eyes


Recommended Posts

izvanredan video napravite sve sami za malo para i malo vremena

http://video.google.com/videoplay?docid=98...+make&hl=en

ja sam vec nabavio izvestan broj ovih sipkica od kojih se vse ovo pravi a mislim da cu uspeti da ih nabavim u malo vecem broju samo ne znam kako da rasklopim far na mojoj kocki i da li ce imati veze sto stakla nisu skroz providna nego ona kao malo grbva tj rezbarena?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

Posto ja radim sa pvc stolarijom,imam tih stapica u poprilicnom broju.. :P

Ako nekome trebaju,slobodno neka mi se javi..

Link to post
Share on other sites

znaci neverujem...pa ovo ako uzmes sam da radis izadjete u kesu oko 1000 - 2000 kinti a ne da pucas po 500 jura za farove...hvala puno za sajt....ja sad skidam klip i bacam se u akciju isprobacu na svojim kolima....e da jos jedno pitanje jel su to one sipkice sto sluze za venecijanere,posto to ja imam u kuci???jel to ta sipkica????ako ne zlajo mogu li od teba da dobije par komada????

Link to post
Share on other sites

sipkice moraju biti "pune" a ne "shuplje"... inace ja sam ovo probao odavno jos, pa mi je pukla ova shipkica kad sam je savijao, a nisam imao nego dvije pa sam odustao... mada da se nepravit, al treba zivaca...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jel moze informacija kako doci do punih sipkica za venecijanere?

Ja sam pravio od supljih ali mnogo propusta svelto tako da to nije to...

Ako neko nadje sipkice imam ja dremel za reckice pa da krenemo u akciju???

POZDRAV

Link to post
Share on other sites

ja sam ih dobio danas :lol:

boze zdravlja za vikend chemo videti shta moze tu da se uradi

...trazio sam ih jedno 5 meseci

Link to post
Share on other sites

Sipkica za venecijanere imaaa ihaa...bar ovde u Jagodini.Ja cu da zapochnem nekoliko da pravim.Samo josh da mi stignu diode od 4V 16000.I onda se bacam na posao :lol:

A vidite ovako kad uradite andjelkine ochi,evo vam link kako da ih montirate u far(za e34) ;)

http://www.youtube.com/watch?v=aUIxM91zFfo...feature=related

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Nazalost,ove sto ja imam su suplje..Nije problem za nabavku,mogu ja da ti ih posaljem ako ti odgovaraju..Djovani je isprobavao ali neznam dali je bilo uspesno..

Ja cu konacno ovih dana da experimentisem..Provericu jos sutra cenu ali trebelo bi da budu oko 25-30 din metar..

Link to post
Share on other sites

Raspitacu se ja dali negde nisu ostale one stare,pune..a navodno bi trebalo da moze da se odradi i sa nekim cevkama sto su se pre koristile za trakaste zavese..

Provericu pa javljam..

Link to post
Share on other sites

Ja mislim da su moje suplje, ove sto imam kuci, mada mislim da to meze da se nabavi od ljudi koji rade sa venecijanerima....

A za ove moje, mozda i nisu suplje, mada lakse su male....

Link to post
Share on other sites

To si u pravu..Medjutim,na nekim starijim su te sipkice koje nama trebaju..ovde kod mene ih ima na nekoliko mesta pa cu probati da se dogovorim sa vlasnicima da im ja dam ove nove a oni meni stare.. :D

A i ova firma u kojoj sam radio je poprilicno stara i kaze mi gazda da bi trebalo jos negde da ih ima u fabrici i da ih potrazim..tako da probacu za vikend..

Mora da ih iskopam negde..

Link to post
Share on other sites

evo male pomoci oko sipkica ako ne mozete naci one pune a jako je glupo koristiti suplje, slobodno probajte naci vesalice ili ociviluke kako ih neki zovu bitno je da su providni i jos je debljina ista kao i sipkice venecijanera.

Link to post
Share on other sites