Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

auto je po meni a i mnogima koji su ga probali pun pogodak...

sto sta fali potrosnji? 1500 kg sa kratkim menjacem i dugackim diferencijalom je takva potrosnja ispala puno, malo?

....

ma da bre, super auto..

pa, potrosnja je mala, naravno, zato se i cudim....u stvari, svaka cast ako je tako :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Video sam te/ti auto danas :acute:

Ako si plave puti i ako je auto malo kvrcnut po zadnjoj levoj strani onda si to ti.

Tu kod Nisove zgrade, oko pola 8, sa sve prikolicom :)

Lep je auto, nisam primetio da se nesto posebno muci :pilot:

ali mi se ucinilo da 'oce obrtaje :D

Link to post
Share on other sites

Video sam te/ti auto danas :acute:

Ako si plave puti i ako je auto malo kvrcnut po zadnjoj levoj strani onda si to ti.

Tu kod Nisove zgrade, oko pola 8, sa sve prikolicom :)

Lep je auto, nisam primetio da se nesto posebno muci :pilot:

ali mi se ucinilo da 'oce obrtaje :D

taj sam :) auto se vozi na plin, sekvent koji ne radi kako treba, trokira ko blesav nikako da odem na servis plina... na benzinu auto ide odlicno. samo da napomenem ko je ocekivao da ovaj auto ide kao 735i taj je lud, ide ovo dosta slabije ali ipak odlicno za svoju masu i kubikazu...

Link to post
Share on other sites

pa ova sedmica i e34 su skoro iste po kilazi. mala razlika... a u e34 se fabricki stavljao 1.8 tako da ovo nije nista spektakularno. al fabrika ga nije metala.

DA SKORO ISTE,SAMO 300KG RAZLIKE

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

da je hteo da ubaci azdaju ubacio bi,ali njemu nije trebao auto za izivljavanje nego da malo trosi,onaj ko oce jaci motor nek kupi i ubaci ga... i nebacajte u off vise coveku oglas

Link to post
Share on other sites

Po meni prava stvar je ovo sto si uradio druze,vecina nas bi volela da ima takav auto od 3500 cm3 u posedu ali nazalost zbog finansija nismo u mogucnosti a ti si pokazao da je to moguce pa ce se u buducnosti pojavljivati vise ovakvih automobila.Po meni prava stvar je to sto si uradio odnosno napravio si odlican auto za nase prilike,iskreno i ja bi pre vozio 718 nego 316.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

auto je presao skoro 100000km, od kojih je 90 posto bilo sa prikolicom... dan danas auto ide odlicno... auto je prodat pre 4 meseca, ali sam u pregovorima da ga kupim nazad, prosto nemogu da ga zamenim nisacim a da se vozim za slicne pare u takvom kvalitetu. tako da ako bog da, za mesec dana se vraca kuci :)

Link to post
Share on other sites