Recommended Posts

dobrodosao u klub , fotke obavezno ..... svaka cast na " kolekciji "

Link to post
Share on other sites

ooooooooooo bash lepa dobrodoshlica. fotke stizu uskoro samo da operem djubre. a shto se tice tipa koji je qpio sedmaju, uzeo ju je samo zbog motora. oce da ga "turi" u kockicu. za batayu...

Link to post
Share on other sites

E ovako recimi da li je ta 7-ja toliko startna,ali toliko,znam da je brza ali startnost nas interesuje na nekih 400m,poslao sam ti i na p.m. ovu poruku!

E ovako recimi da li je ta 7-ja toliko startna,ali toliko,znam da je brza ali startnost nas interesuje na nekih 400m,poslao sam ti i na p.m. ovu poruku!

Link to post
Share on other sites

auto je stvarno chudo .....

felnice su bruka , koza klima lamperija......

dovoljno mi je da vidim onaj stitnik gasa i jasno mi je da je auto extra ....

K&N i plin ......hmmmm ,..... interesantno

Link to post
Share on other sites

KN je tu chisto iz razloga da kada na plinu pukne da samo on sleti. vidish i sam da nema shelne na KNu. bolje da on iskochi nego da polupa cel stock air box :pilot: a i treba mu vishe vazduha na benzinu poshto ga je plochica od plina malkice zagushila. nemosh i jare i pare

Link to post
Share on other sites

kapiram , ali na plinu mu ne treba vazduha , to ga cak i gusi

gde je zavrsila ova sedmica , tj jel ona stajala u mirijevu dok je bila kod tebe????

Link to post
Share on other sites

za nekoga ko ima oshtro oko, primetiche da je shalt tabla sa 750 280km\h i rezervoar 100 lt. a za josh oshtrije oko, i sedishta su sa 750 za prednja to i nije neki problem, jer pasuju shraf-na-shraf ali za pozadi... potrebno je mnogo natezanja i malo mashte. sada u principu pozadi nema mesta za troje vec samo za dvoje, i to dva najudobnija sedishta

da u mirijevu. to shto ti prichash o vazduhu je tacno ali samo u sluchaju da imash obichan shteler na plinu. ja imam stepper motor koji otvara koliko mu sonda kaze da treba. on che raditi dobro chak i u sluchaju kada nema filtera uopshte. glavni trik je u difuzoru koji se nalazi u centru mixera. tacnije u venturi efektu

Link to post
Share on other sites

ako sam dobro razumeo ti imas lambda control sistem????

cekaj , kupio si ih od momaka iz mirijeva ili si njima prodao sedmicu??

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...