Eto i ja da se pohvalim


Recommended Posts

Super je ocuvan, koje je godiste?.Daj neku sliku unutrasnjosti.

A hvali mu poklopac na prednjem braniku,hehehe. :)

I jaci motor. ;)

1990 Vozio ga neki gastarbajter kad dolazio leti u Srbiju. Bio garaziran itd.

Kako si snimio poklopac :pilot: Poklopac mi je unutra u kaseti ;) Ima jos sitnica da se sredi kao i taj poklopac :)

Slike unutrasnjosti stizu sto pre. A sto se motora tice potpuno si u pravu, ali koliko para toliko muzike.

Za sad je dobro i ovako a kasnije nadamo se nesto makar 2500cm3 :P

Link to post
Share on other sites

pa dobar je stvarno, uz malo nekih styling dodataka bi bio kao lutka. malo da se spusti, malo jos nekih drugih dodataka npr neki drugi stopovi, mali spojler na gepeku i eto ...

Link to post
Share on other sites

cista klasika , dobar , lep ocuvan , neki jaci motor bi mu legao samo tako , skoljka od 518 je dosta laksa od drugih petica , verovali ili ne ......

Link to post
Share on other sites

Lep nema sta samo polako, zanima me samo kako ide sa 1.8 motorom?

Polako pa kada bude prilike nesto jace.

Uh tesko reci. Sigurno nije kao ono nasta si navikao :) Jer je to ipak slab motor za tu karoseriju.

Na pravcu se relativno lako bori sa 170-180 ali zato mu treba vremena da dodje do te brzine :)

Najveca prednost mu je potrosnja, jer ne trosi gotovo nista 10l plina trosi u gradskoj voznji mada ga ja ne silujem itd

Podseca me na vectru B 2000 benzinca mada je startniji od nje.

Sto se tice jaceg motora, za sad planiram da sredim ovaj postojeci jer imam par nadam se manjih problema.

a kasnije cu mislim lakse da ga zamenim nego da ubacam novi motor. Jer o zameni motora neznam nista ;) i nekako mislim da cu jeftinije proci sa zamenom auta nego motora.

Link to post
Share on other sites

znas kako...kad se kaze zamjena motora izgleda strasnije nego sto jeste...kad kontaktiras nekoga ko se razumije u to i ko radi sa tim(siguran sam da nas ima takvih na forumu)za njega je to rutinski posao...pazi,ne kazem da je sprdnja zamjeniti motor ali nije i neka nemoguca misija...naravno,treba para za takvo sto ali ako je auto extra ocuvano ja bi se dobro razmislio...danas je tesko naci dobrog i ocuvanog bmw-a a i ako ga nadjes bas ces ga massno platiti...

Link to post
Share on other sites