Steloanje lera na m10 jednogrli karburator


Recommended Posts

Pozdrav evo vec koji put se javljam zbog kojekakvih problema vecinu sam uspeo resiti ali neke i ne sad imam problem sledeci. Na automobilu se nalazi karbirator Pierburg 1B koji ima uzasno velik ler neznam gde se podesava i sta da radim kako bih ga smanjio. Jos pored ovog problema imam problem jako slabo greje u kabini greje on ali to nije to a skala na pokazivacu temperature je na polovini sta uraditi.

Link to post
Share on other sites

Upravo nesto citam na netu i razmisljam dali je i koliko isplativo praviti ovaj karburator mozda je bolje postaviti neki dvogrli koji ide na 316 i zavrsiti stvar dali je ovo izvodljivo imali kakve prepravke i dali ima neko da proda takav karburator naravno dobar i po kojoj ceni poludeo sam vise sa ovim karburatorom auto mi je potreban svaki dan idem na posao skoro 100 kilometara popi mi boziju kisu a uzto nitio radi kako treba niti vuce kako treba da izvinete sranje

Link to post
Share on other sites

Dobar je taj Pirburg sto ti imas 1B.ekonomican malo trosi kad je sve ok,mada nema neke ostrine u voznji ipak su dva grla dosta zesca ali i trose vise tako da ti je moj savet otidji u neki karburator servis i neka ga oni tamo srede nesme da predje 8lit. Na otvorenom dok dvogrli srkne 13.zgodno.

Link to post
Share on other sites