E34 problemi sa centralnom bravom


Recommended Posts

Drugari, pomagajte.

Od skora imam problem sa centralnom bravom. Kada zaključam auto, odmah se i otključa, bez obzira da li sam je zaključao preko daljinskog od alarma, ključem ili spuštanjem klapne na vozačevim vratima. Inače, kada sam kupio auto pre mesec dana, radio je normalno. Šta bi moglo da se desi ? Ima li neko ideju ?

Hvala unapred.

Link to post
Share on other sites

n e36 postoji neka zezalica koja kad zakljucas auto na hepek na vozackim vratima ona ga otkljuca odmah medjutim kad ponovis postupak on ga ostavi zakljucanog , zasto to radi nemam pojma valjda misli da si slucajno zakacio u voznji pa otkljuca . to se desava samo kad je auto upaljeni . verovatno ti je to nesto poludelo

Link to post
Share on other sites

Ako je u pitanju e34 onda proveri kablove na gepeku kada otvoris sa leve strane, videces kablove. Tu hoce da se pojavi prekid u kablovima. Imali smo taj problem na sluzbenom pa je to nesto prevezano i ponovo radi kako treba. Ja licno nisam to popravljao pa nemogu da ti preciziram o kom se kablu tacno radi ali samo znam da je tu bio problem.

Link to post
Share on other sites

Ako je u pitanju e34 onda proveri kablove na gepeku kada otvoris sa leve strane, videces kablove. Tu hoce da se pojavi prekid u kablovima. Imali smo taj problem na sluzbenom pa je to nesto prevezano i ponovo radi kako treba. Ja licno nisam to popravljao pa nemogu da ti preciziram o kom se kablu tacno radi ali samo znam da je tu bio problem.

Hvala, proveriću, čim stignem, najverovtnije za vikend. Moguće da je neki problem sa bravom gepeka.

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

proveri i kablove i osigurac ispod zadnjeg sedista , imas tamo jedan poklopac i kad ga odsrafis pise ti koji je osigurac za sta , mislim da je 30A za centralnu

Link to post
Share on other sites