Recommended Posts

Pozdravljam administratore foruma i naravno sve clanove.Moram da pohvalim forum,jer je zaista koristan i dobar.

Inace,zovem se Robert i iz Subotice sam.Pre desetak dana sam kupio svoj prvi BMW 325 tds (prodao zenu da kupim auto...hehehhehe!Ma,salim se samo!). ;) Auto je bas strava i mislim da cu ga ipak zadrzati.Naime,ima sve ovo tuzni pocetak...Auto sam kupio od poznanika i opomenuo me da idem u servis da ga pregleda majstor.Ja,naravno,nisam otisao.Izasao sam na auto put da ga malo "provozam".Odjednom,na brzini oko 130 km/h obrtaji su se nabili do maximuma.U momentu sam ga uspeo ugasiti i stao pored puta.Crko.Majstor kaze da je povukao ulje u usisne kanale....Kaze,ovo ne vredi popraviti.Drugi motor...Tako da sada trazim svugde motor.Kratko je trajalo zadovoljstvo,ali sam uzivao u BMW-u.A zelim jos.

Toliko...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

da citiram sebe...

E,ovako...Danas me nazvao majstor i saopstio mi je 950 razloga da napravi motor.Nije malo,ali smo i on i ja zakljucili da se bolje napravi,nego da kupujem drugi motor sto moze biti macka u dzaku.Sto se tice cene,na istom sam...Mnogo toga mora da promeni i uradi.Spisak ne bi stao ovde. :) Sta vi svi mislite o tome?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.