Recommended Posts

Ljudi jel ima neko da mi pozajmi na jedno vece onu kuku sto se safi u branik? Treba mi za sutra uvece, moram da slepam drugara! Ako moze neko da mi pomogne bio bih mu jako zahvalan!!! ;)

Link to post
Share on other sites

Mislis na alku da zakacis sajlu ili rudu? Mogu ja da ti pozajmim ali moras da je vratis do vikenda...

Da na to mislim! Nema problema, treba mi za sutra ili prekosutra uvece! Najverovatnije sutra!!!

Link to post
Share on other sites

Budi pametan kao i ja sto sam , pa odnesi negde kod srtugara da ti na napravi kad je pozajmis, tako sam ja pozajmio od Soneta kad mi je trebala i iskopirao je :blink:

Ma imam ja tu alku nego mi je pao kajs od torbe na bravu i kad sam zatvorio gepek zaglavio se! Nema teorije da se otvori! A naravno alka mi je u gepeku tamo gde mi stoji trougao! Jbg...

Link to post
Share on other sites

Nema! Totalno je izolovan gepek na e39! lim sa svih strana! Cuo sam se sa Erosom i on ce mi dati sa svog e36, valjda pasuje! Znam da sa e39 pasuje na kockicu!

Link to post
Share on other sites

probaj kljucem da otvoris gepek,meni je pomoglo kad se zaglavio na slican nacin...znaci to je opcija koja ti pomaze ako ti se istrosi akumulator,ali moze i ovako da pomogne

Ne moze! Brava je zaglavila, akumulator radi, nego je fizicki zaglavljena! Jel znate gde to moze da se popravi?

Link to post
Share on other sites