Recommended Posts

Pozdrav svim ljubiteljima BMW-a, ja imam jedno pitanje za sve koji se razumeju.. Kupio sam nedavno BMW 520i, 90.god. 130ks, automatik, ima svu dokumentaciju i predjenih 213.500km.. e sad.. zanima me da li neko zna sta moze kod ovog automobila da zadaje muke, odnosno sta mu je mana, na cega treba da se spremim?! I gde mogu da uzmem dobre, a povoljne maglenke za ovaj auto!? U napred hvala na odgovorima..

Link to post
Share on other sites

Hvala! Malo sam bolje proucio sajt, i boga mi.. ovde imam sve! Samo terba da se povezem sa pravim ljudima! :)

Da, jeste, stvarno je presao toliko, uvezen je 2009. god. kad je dozvoljen poslednji uvoz preko Crne Gore.. doteran je iz Nemacke, od prvog vlasnika, koji ga je vozio 18 godina! Imam servisnu knjizicu, 3 kljuca, originalan alat i trokut(nikad upotrebljeni), rez.tocak sa gumom( proizvedena 90. god. nikad koriscena) i na njemu je jos originalan bmw tegic.. originalne patosnice(gumene) po kojima se zaista vidi da je vozen 10.000km godisnje( otprilike), kao i protivpozarni aparat ispod vozacevog sedista. Unutrasnjost mu je netaknuta, kao i spoljasnjost, jedino sto mu se opustio tapacirung na zadnjim vratima, i na krovu. To planiram da mu odradim, pa sad tragam za majstorom..

Eto.. ispricah se ja, nahvalio sam auto, al s razlogom.. mislim da je jedan od retkih kod nas, tako ocuvan! Samo jos da provalim kako da ubacim ovde slike, i mocemo zajedno da ga komentarisemo!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.