OVI NISU NORMALNI...PA DOKLE VISE BRE...


Recommended Posts

http://www.polovniautomobili.com/wiki/porez-na-luksuz-i-za-kombije.php

sad sam na sajtu info registracija izracunao da mi za WV LT35 99g 2800ccm nosivost 1t treba 78000 dinara, pa seme im se zatrlo, pa ovome nema kraja, kao to zbog skupih dzipova koje se preregistruju na teretna, pa mamu im lopovsku, pa neka rese to po vrednosti vozila a ne ovako, jao sto sam popizdeo..............

imam 8 kombija...........auuuuu...e samo zbog ovoga ce biti tunis ispred skupstine... :2u4pvecna8: :hang2: :hang2: :hang2:

Odakle bre tebi 8 kombija, kapitalisto jedan...

Sto kaze Ljilja resen je nesporazum, a shvatam i tebe zasto si kivan, znam i jedan X5 u Nisu registrovan kao teretni. U ovoj jadnoj Srbiji sve se moze, a najvise ispasta sirotinja raja.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Ne vredi trositi reci,mogu da rade sta hoce,da li je normalno za auto star 16 godina dati 48000 za registraciju,da li je normalno za motor koji vozis u proseku 5 meseci godisnje dati 20-25000 za registraciju....

Kaze mi kum,koji ima camac na dunavu da treba da plati 3000 din porez na upotrbu istog,jok gledace u njega i nece ga koristiti,koje gluposti

Otislo je sve u k.....

Link to post
Share on other sites

isto tako nije normalno placati za 126-cu koju moj matori vozi sa ugradjenim dizel motorom 300d - 88 godiste da placa 600e godisnje !!!

pa dokle ce ovako ljudi moji ?

a sto se tice bmw- kao teretno vozilo ! kod mene tj u belgiji svaki dzip se registruje kao poluteretno vozilo i porez i registracija izadju 3x jeftinije nego u srbiji !!! a onaj koji vozi dzipa ili koji ima teretna vozila sa njima radi i zaradjuje - dok jadni narod za yuga ili golfa II plati isto kao on za X6 bmw !

Link to post
Share on other sites