savet za chip tuning 325tds '97


Recommended Posts

koliko si platio i koliko to vremenski treba da se uradi?

i ako znas sta radi uopste kako ga chipuje?

koliko si dobio snage,potrosnja, izduvi-boja..koliko su ti kola prethodno presla pre nego si radio pojacavanje?

Link to post
Share on other sites

100eura jer vec ima gotov chip,sta radi on zna das mu komp i za par sati pun gas,30konja i 50 ili 60nm,bar jos 10 ljudi znam kojima je radio sto na benzin sto dizel,nije nikakva reklama coveka uopste ne poznajem!potrosnja je ista,sa chipom sam sigurno presao 15.000km i nikakav problem za sad nisam imao.gepa 063-574444

Link to post
Share on other sites

Jesenas sam kupio 2x e36 325tds za delove jedan od njih je doneo racun za cip koji je platio 350e i cipovanje je radjeno u DENZEL-u uz prethodno merenje stepena kompresije,pritiska ullja i turbine da se utvrdi ispravnost motora koji se cipuje.Zajedno su putovali a cipovani je trosio za 1,5 lit manje nafte dok je osecaj neuporediv u voznji.Cipovani je mnogo elasticniji,startniji,brzi i mnogo manje dimi na potapanje gasa,,napominjem da je ovo radio ozbiljan servis u inostranstvu sa legalnim odnosno BMW softverom koji je zasticen tj ne moze se kopirati.Kod nasih ..cipera...je samo pitanje koliko su (ne)originalni programi

Link to post
Share on other sites