Gde da nadjem ovo?


Recommended Posts

Glupost, ali glupost koja strasno ide na zivce (bar meni, posto sam velika picajzla).

Izgubio sam maticu koja pricvrscuje ruku brisaca za osovinu :girl_cray2:

Inace je u pitanju M10 matica koja se zavrce kljucem 15 (cudno, posto M10 se uglavnom zavrce 17-kom), matica ima platnu-podlosku, koja je kao zavarena ili izlivena sa njom. Br. 6 na slici:

odk0mdlfca.png

Uploaded with ImageShack.us

Inace ovako izgleda:

9070098dor982010prilarg.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Trenutno sam nabudzio neku maticu, ali se zavrce 17-kom i ruzno izgleda posto ne moze ona plasticna kapica na nju. Jel ima neko ovako nesto, ili zna gde bih mogao da nadjem, par prodavnica auto delova sam obisao i nema, u BMW Radulovicu isto nema...

Link to post
Share on other sites

To sam razmisljao, ali reko' da prvo vidim nesto sto je napravljeno bas da ne mora da se brusi, ako obrusim, posle moram malo zafarbati da ne stvara koroziju. A kakav sam zivcan, potrosicu 10-ak matica da bih napravio jednu k'o svet.

Link to post
Share on other sites

To sam razmisljao, ali reko' da prvo vidim nesto sto je napravljeno bas da ne mora da se brusi, ako obrusim, posle moram malo zafarbati da ne stvara koroziju. A kakav sam zivcan, potrosicu 10-ak matica da bih napravio jednu k'o svet.

Ako ti se isplati poslacu ti aks-om, cena free

Link to post
Share on other sites

U Novom Sadu ima dosta prodavnica srafovske robe. Ako te ne mrzi provozaj se, naci ces sigurno. Jedna prodavnica sto znam je na Futoskom putu sa leve strane prema Futogu negde izmedju bolnice i Vrsacke ulice, ima gvozdjara Pedala na Telepu (mislim da je ulica Pavleka Miskina ili tako nesto), imas srafova i u Merkuru, Uradi sam...

Link to post
Share on other sites

Ako ti se isplati poslacu ti aks-om, cena free

Imaš free samo organizuj transport.

Imate kafu od mene kad se vidimo, daj brojeve telefona, sutra mi je cale u BG-u pa cu vam se javiti, posto on malo zuri, poslacu ga kod jednog od vas koji mu je usput (inace matori nije ekspert za Beograd ali snalazi se, pa ga ne bih puno skretao sa putanje, ako zaluta pa izgubi vreme posle ce da mi se popne na glavu).

Link to post
Share on other sites

Imate kafu od mene kad se vidimo, daj brojeve telefona, sutra mi je cale u BG-u pa cu vam se javiti, posto on malo zuri, poslacu ga kod jednog od vas koji mu je usput (inace matori nije ekspert za Beograd ali snalazi se, pa ga ne bih puno skretao sa putanje, ako zaluta pa izgubi vreme posle ce da mi se popne na glavu).

Jbg, ja sam trenutno u sapcu, evo mog br 0659090939 pa ako bude hteo poslacu ti, svi delovi su mi ovde.

Link to post
Share on other sites

Jbg, ja sam trenutno u sapcu, evo mog br 0659090939 pa ako bude hteo poslacu ti, svi delovi su mi ovde.

Vazi batice, u svakom slucaju ce mi dobro doci tvoj kontakt jer imam u planu da nabavljam ozbiljnijih delova, tako da cu ti se javiti. Hvala ti sto si hteo da mi ucinis za tu famoznu maticu, bez obzira sto nije velika stvar, ceni se dobra namera :thumbsup:

Link to post
Share on other sites