Recommended Posts

Ljudi,treba mi pomoć...znači,imam problem sa instalacijom borda...ne znam kako da izvučem žice za njega,trebaju mi žice za pinove 3,4,5,6,8,10,11,13,15...i da li je X17 blue connector-pin 17 sa plavog konektora što ide u tablu?...svaka pomoć je dobrodošla... :)

Link to post
Share on other sites

ona sema je za dadavanje samo zica za dvoredni bord,ako vec imas instaliciju za jednoredni,mada iskombinuj ovu semu sa semom instalacije za svoj auto ako nemas nikakvo ozicenje pa polako

Link to post
Share on other sites

pa ako imas jednoredni bord sta ce ti onda ccm chime i slicno kada je vec sve povezano za taj jednoredni

trebas samo da izvuces one zelene zice

sve je lepo objasnjeno odakle ih vuces ,samo trebas da nabavis drugi konektor cini mi se bese da je beli konektor sa drugog auta koji ti nemas

Link to post
Share on other sites

gledao sam u rubriku uradi sam,ali tamo ima samo sema a ja ne znam da je odradim,pa leone opet isto pitanje........trebaju mi žice za pinove 3,4,5,6,8,10,11,13,15...i da li je X17 blue connector-pin 17 sa plavog konektora što ide u tablu?Ne znam sta je CHEK CONTROL MODULE a iz njega idu 3 zice,pa CHIME i START CHANGE SYS.....mozda sam dosadan ali sta cu :huh:

Link to post
Share on other sites