Recommended Posts

Braco pomazite .....imam e30 sestak 2.0...plin...e sad, sve super, kablovi,svecice, kapa,ruka,sve to extra NE PUCA sto je jako bitno......ali BIJE BRACO 15LITRA NA 75KM , a ne ganjam ga......menjane membrane, ne pusta plin nigde....a sto je fora ne ubrzava kako bi trebalo, nego sve kao da sam u zid zapeo i hocu da ubrzam, nekad ubrzava fino, do 3000rpm pa onda kao pauza,dize se kazaljka za obrtomer ali nista se ne desava ne ubrzava a prima turazu, nekako sve to lenje i na ler kad smo kod lera nema da varira niti sta...samo ponavljam TROSI KO AVION A NECE BRE DA UBRZAVA LENJE,SPORO, ILI UBRZAVA PA TEK PAUZA PA SE NESTO ODALAMI PA KAD POLETI NE IZBACI ME IZ SEDISTE.....POMAZITE STA DA RADIM OVO DA MI TADIC CALE NEMOZE DA ME OTPLATI SAMO ZA GORIVO. HVALA SVIMA UNAPRED

Link to post
Share on other sites

Braco pomazite .....imam e30 sestak 2.0...plin...e sad, sve super, kablovi,svecice, kapa,ruka,sve to extra NE PUCA sto je jako bitno......ali BIJE BRACO 15LITRA NA 75KM , a ne ganjam ga......menjane membrane, ne pusta plin nigde....a sto je fora ne ubrzava kako bi trebalo, nego sve kao da sam u zid zapeo i hocu da ubrzam, nekad ubrzava fino, do 3000rpm pa onda kao pauza,dize se kazaljka za obrtomer ali nista se ne desava ne ubrzava a prima turazu, nekako sve to lenje i na ler kad smo kod lera nema da varira niti sta...samo ponavljam TROSI KO AVION A NECE BRE DA UBRZAVA LENJE,SPORO, ILI UBRZAVA PA TEK PAUZA PA SE NESTO ODALAMI PA KAD POLETI NE IZBACI ME IZ SEDISTE.....POMAZITE STA DA RADIM OVO DA MI TADIC CALE NEMOZE DA ME OTPLATI SAMO ZA GORIVO. HVALA SVIMA UNAPRED

dobro nam dosao :) i meni na 40km trosi 10l ahahahah tako da :D

Link to post
Share on other sites

Dobro dosao zemljak.... :e30:

Ovu temu si trebao postaviti u PITAJTE MAJSTORE....ali kad si vec ovde.....

Presteluj ti to kako treba(mislim na plin)i ne znam jesi li siguran da ti ne kliza lamela,jer ako postizes turazu a ne ubrzavas... :pilot:

Link to post
Share on other sites

nije brate lamela sigurno, sve to menjano.....a jbg nisam znao gde sta treba da postavim-pitam....nov sam sta cu. Vidi, na njemu je kn filter koji je ceo oblepljen krep trakom skoro da nigde i ne uvlaci vazduh, cim odlepim sve to odmah jos gore nece preko 200 rpm a ne vuce fals nigde probao sam sve stvarim ruku kod filtera odmah se ugasi auto.....cudo da vidis neznam koji mu je

Link to post
Share on other sites

Plin i K&N ne idu zajedno,kao prvo...kao drugo,mozda je slab isparivac za taj motor,a kao trece,obavezno pronadji orginalni AIR BOX i kad to namestis,kod majstora da ti presteluje plin,ako nemas kod koga,javi se ma PM da ti dam br.....

Link to post
Share on other sites

ma gde slab brate takav sam plinski imao na 525 isao je kao raketa....ali kad mi je bilo original kuciste za air filter jedva je isao tad pa tek, stavim kn isto e tek kad sam kn ceo sa traku oblepio tek tad je malo bolje ali opet ne ono sto treba. Tad sam shvatio da mu smeta mnogo vazduha ali koje resenje za to, jel se moze to sa vazduhom nastelovati, na sta lici da ga lepim sa trakom

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...