Vaskrsije BMW E36 316 Coupe M43


Recommended Posts

Pozdrav svim clanovima foruma. Zovem se Leonardo ( umetnicko ime Vaskrsije ), rodjen sam u SRb ali me put i zivot naneo da odem malo dalje. BMW mi je omiljena marka i pored sakupljanja automobila i sredjivanja u razmeri 1:1 sakupljam i manje modele 1:18 kojim imam oko 200, pa cu negde u off topicu predtaviti i modele automobila, prvenstveno modela BMW.

Do sada sam vozio Juga koji je samo u saobracajnoj to i bio sve ostalo je na njemu bilo promenjeno, stavicu slike negde cisto da napravim vezu izmedju Juga i BMW-a. Trenutno oba auta su mi u vlasnistvu, a kako sam i porodican covek sa decom moram da krenem u potragu i za nekim karavanom serije 5 cisto radi mira u kuci.

Auto koji sam skoro kupio je BMW E36 316 Coupe M43, po meni jedan od najlepsih BMW-a. namerno sam trazio da tako kazem sirotinjsku varijantu 316 jer mi treba neki auto za vozanje po gradu, ne planiram da driftujem da se trkam i jurcam kuci na relaciji Bec-Novi Sad i obaram brzinske rekorde. Auto je u stock izdanju, nista ama bas nista nije menjano na izgledu tako da ima lepu osnovu da krenem u par detalja, nista napadno i preterano. Toliko za sada, cim operem kola i malo sine sunce slikam ga i kacim slike i vise podataka o samom vozilu, mada svima je vec odavno poznato kakv je to auto.

Nadam se dobrom druzenju, meni je forum vec pomogao da otklonim problem oko grejanja u kabini tako da nema razloga da ne nastavim da ucestvujem u diskusiji kako mi vreme bude dozvoljavalo.

Svima zelim zadovoljstvo u voznji do daljnjeg

Link to post
Share on other sites

Da se ne zahvaljujem svima pojedinacno, hvala i onima koji su mi pozeleli dobrodoslicu i onima koji ce da mi pozele dobrodoslicu. Vidimo se na temama, a ko zna i na skupu ako mi dozvoli vreme i obaveze da budem u SRB tada

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...