Pomoc oko odabira felni E39


Recommended Posts

Uvaženi poznavaoci ovih nasih ljubimaca sa tri slova,samo mi treba mala pomoc oko odabira felni...

BMW E39

Felne koje već imam su: Styling 81, 225/45 R17 trebao bih da kupim gume za njih posto su mi pohabane(preskupe su),a imam varijantu da ih menjam za

Styling 134 , R16 od E60 stim bih mi i gume bile znatno jeftinije...

Da li bih po vama naružio auto?

Da li bi auto bio udobniji?

Da li bi trap bio poštedjen sa ovim 16 icama,pošto ove 17tice ubijaju trap na E39ki, BAR TAKO KAZU)?

HVALA UNAPRED VERUJTE DA ĆE VAŠ ODGOVOR BITI PRESUDAN.....

Link to post
Share on other sites

Trap ce sigurno da bude bar malo postedjen, bice udobniji i to je sigurno, a oskrnavirti ga oces nece to je subjektivno, ukusi su razliciti! Ja bi gledao neki Styling 32 to bi joj leglo ko budali samar! Al opet kazem SUBJEKTIVNO!

Link to post
Share on other sites

Ne, pa zato i kazem... Vidi da utopis te 17" negde, pa da uzmes 16" Styling 32 i onda uzmes gume. (eo kako to izgleda test2tf.jpg) Onda bi i auto ostao na finim felnama i napravio bi komprommis oko guma! :)

Link to post
Share on other sites

Ja na E34-ki imam 17'' i to prednje 235/45 a zadnje 255/40 vec dve godine i trap nisam dirao a za to vreme sam presao oko 60000km. Bitno je da delove uzimas originalne i nece ti od felni i guma stradati trap (ako su ok)! A cene guma pogledaj ovde http://www.internet-prodaja-guma.com/search.php?mode=search&page=1

Link to post
Share on other sites