Recommended Posts

Interesuje me cime odrzavate ins. tablu i interijer uopste...

Tragam za nekim sredstvom koje ne "masti" i ne daje onaj sugavi sjaj kao sprejevi od 100din :P ...

Da daje jednostavno utisak cistoce i odrzavanja, znate na sta mislim....

Ajde iskustva...

Link to post
Share on other sites

Ja sam nedavno imao iskustvo sa sugavim sprejem od 100 din i zaje*o se zestoko. Drugar sto dugo godina drzi perionicu kaze kokpit od e46 nema potrebe mazati nicim posto je tako napravljen tako da nece ispucati od sunca i sl. Pre toga sam koristio K2 vlazne maramice za kokpit i one su se pokazale skroz kulturica ali ne ostavljaju onaj anti-staticni sloj. Inace po meni sa Turtle kokpit sprejem neces pogresiti, to sam koristio na prethodnom autu i stvarno vredi svaku paru.

Link to post
Share on other sites

Ma,kakvi sprejevi i cuda...ja koristim neko mlijeko sto proizvodi "Frescura",kupujem kod covjeka sto radi s tim,5€ pola litra tog mlijeka...najbolja stvar je sto time mazem i gume posle pranja,nista nije bolje od toga...imaju slike i enterijera i guma u topiku dje sam predstavio svoju kockicu...pogledajte...niti se masti a traje 10-12 dana....

Link to post
Share on other sites

pa de mi to da nabavimo?

"Frescura" proizvodi to mlijeko,pa se raspitajte,ima vjerovatno u prodavnicama auto kozmetike...oni svašta proizvode,tečnosti za pranje motora,guma,felni...ma sve živo...

Link to post
Share on other sites

A cime vi sto vozite e30 mazete tapacire na vratima,msm konkretno na one standarde sto su celi od skaja ili cega vec ne one ,,sarene" sto imaju neki dezen preko sredine?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...