Recommended Posts

Pozdrav kolege,prije par dana sam otkrio da mi felna pusta vazduh na jednom mjestu.Naime,kad sam kupio felne znao sam da je jedna ispravljana,ali na tom mjestu je ostala mala rupica,skoro neprimjetna,na kojoj pusta vazduh...ali veoma sporo,pumpam je na 2.2 i ona veoma sporo,za nekoliko dana,izdusi na 1.5 i tako ostane...e,sad,interesuje me,da li je moram bas variti?...ili ima nesto sto ste vi nekada koristili da zapusite takve rupe?...hvala unaprijed...

Link to post
Share on other sites

@Transporter

@Ianullrich

@Casper

Znam da je najbolje da se zavari,slažem se,ali,kome sam god pomenuo rekao mi je da ovi majstori u NK-u to neće dobro uraditi nego da vozim za PG...pokušaću sa ovim što mi je Casper predložio,pa ću vidjeti...Hvala... :)

Link to post
Share on other sites

u Nisu mi covek uzeo 15e za varenje i ispravljanje felne i extra je, e sad, cena varira u zavisnosti od velicine pukotine, ali ako je to kod tebe malo, ne bi izaslo vise od 10e, pa ti vidi da li ti se isplati da se zezas

Link to post
Share on other sites

Ako je rupica oko milimetar dva onda to mnogo jednostavno mozes resiti, uzmes kirner ako znas sta je to i njime recimo sa leve i desne strane pored rupice udaris cekicem,posto je aluminijum mekan stvorice se nabori koji ce zatvoriti rupu. PROVERENO RADI

Link to post
Share on other sites

@Alex

Jeste,aluminijum je...pa,ako sam dobro razumio,uzmem ono pomocu cega se stemuje zid,samo siljato?...je li to kirner?

Sa tim sto se stemuje zid mozes i felnu da istemujes,kirner je velicine pola olovke ali je od vrlo tvrdog materijala, imaju svi bravari i strugari.

Link to post
Share on other sites