Recommended Posts

Bio sam danas kod coveka, radio mi auspuh na autu, veoma korektan i prijatan, predusretljiv :)

Konkretno, radio mi je sa cevima fi60, sto je tesko naci, ima potreban alat i materijal a i pravi auspuhe

Orjentaciono, neki protocni lonci za kocku sa po dve cevke, sa cevima i ugradnjom, oko 9000 dinara

Srednji lonac 2500, zadnji 4500, cevi fi60 i fi 50 oko 2000

Daju garanciju na auspuhe 2 godine, ali kaze da im nece biti nista najmanje 4, stvarno je dobar materijal sa kojim radi

Nalaze se u Bulevaru, broj 588, tel 011/2885-020

Link to post
Share on other sites

moram da se nadovezem ovde i da prenesem moje utiske:

vrlo brzo nakon kupovine mog auta sam otisao kod Vlaste da zamenim zadnji lonac. covek zamenio vrlo "efikasno" i dobio sam garanciju 2 godine. toliko je i proslo a ja sam opet dosao kod Vlaste da vidim zasto mi je auto poceo da urla. covek kaze da je crkao lonac. u medjuvremenu sam od kuma uzeo po lepoj ceni RS Sport nastavak za auspuh i to sam poneo Vlasti da mi navari na drugi po redu lonac koji kupujem kod njega.

on kaze nema frke, samo je nastavak bio malo duzi pa je bilo potrebno da se krati. on otisao do kancelarije tamo ostavio moj nastavak a zavario mi njegov vec kraci na novi lonac. i tako ja vozio auto skoro 2 godine i opet krene da urla i da pri paljenju udara u vezni lim. naravno i sam zakljucim da je u pitanju ista prica i nisam ni pokusavao da opet odem kod Gospodina VM i da se raspravljam - nemam vremena za takve likove,vec sam otisao kod pirketa koji mi je napakovao fenomenalan lonac. zvuk odlican, usluga jos bolja - sad sam vec mogao da uporedjujem.

ne znam kako da ti objasnim u cemu je konkretan problem, nisam majstor ali da probam:

gotov lonac koji on napravi i montira na auto nema malu cev na kraju vec on vari cev auspuha direktno na lonac. e bas na tom varu nakon godinu dana lonac istruli totalno i raspadne se. a onda odes kod Vlaste i on kaze da mora nov lonac jer je ovaj skroz truo. e sad da li je to do majstora koji vari ili do Vlaste koji ne konta sta je problem , ili Vlasti odgovara da taj problem postoji, ja ne znam, niti me vise interesuje.

video sam ja sta sve on ima u radnji, gledao kako pravi lonce ali ipak ne moze da se meri sa svojim komsijom Pirketom - nema sanse.

Link to post
Share on other sites