BMW X5 3.0d SportPack


Da li vam se svidja automobil?  

31 members have voted

  1. 1. Da li vam se svidja automobil?



Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kada ćemo da organizujemo X skup negde? :rolleyes:

Kad 'oces, samo moramo unapred da se izdogovaramo sve zbog obaveza, posto predpostavljam da smo svi u problemu sa vremenom... ;)

Link to post
Share on other sites

PISATE PO SIROTINJI!! ZAHTEVAM POSEBAN FORUM ZA " BMW ELITA" ! :P A jesi ividicki srecan povodom ovih felni, sve puca jbt!! :)

BMW je BMW...

elem, srecan sam al stvarno! :D i ne samo zbog felni vec i zbog ovih stop svetala, bruka koliko su dobra i koliko su mi lepsa od prethodnih :)

Link to post
Share on other sites

bas bas te felne sam uzeo sto se vidi i po slikama... auto se "uozbiljio" maksimalno i toliko privlaci paznju da to nije normalno... zao mi je sto je zima i sto moram da ga vracam na 17tice za par dana... molim Boga da sneg krene sto kasnije :P xexexe....

a i stop svetla mnogo znace, druga prica potpuno.. Sad bih najvise voleo da mogu da nadjem prednji i zadnji branik onaj sa difuzerima od 4.6 i 4.8 :D xexe.... i zadnji rub plasticni onaj sto ide uz njih, malo istureniji... e vise nemam posle toga sta da mu stavljam vise manje :P

A kao sto si i ti sam rekao i ja u nekom prethodnom post-u, to su fabricke felne, radjene bas za njega i najlepse su mi od svih koje su se fabricki radile za njega, cak su mi lepse i od mnogih za e70... sto se tice ovih aftermarket felni sto prodaju benelux, trion, danko i ostali, ovi kinezi od felni, za to stvarno nemam komentar.. mahom su mi sve odvratne ruzne i gadne, pritom iz iskustva drugih znam da su djubre... jako los kvalitet, pucaju, lome se, krte su, ma katastrofa.... uzas... i nisu uopste za ovoliko teske automobile, zato su tako i jeftine, to ni lud ni blesav ne bih stavio na svoj automobil... pogotovu ne u dimenziji vecoj od 15" i to eventualno za neki Punto... Jurio sam BAS ovu felnu, morala je da bude u extra stanju i naravno nikakve kineske replike nisu dolazile u obzir, samo ORIGINAL... jer na prvom mestu zelim da sacuvam svoju glavu, a onda i komfor da ne moram posle svake rupe na krpljenje i ispravljanje i slicno...

pozdrav!

Link to post
Share on other sites

evo slika gde se vidi razlika izmedju stopaljki... doduse, nisam imao neku bolju sliku sa starim stopaljkama, ali vidi se i ovde relativno dobro...

zajedno.jpg

Link to post
Share on other sites

Sto se tice razlike u stopaljkama ja vidim samo druge felne! :P

hahah, veruj mi da je razlika toliko "nevidljiva" na prvu loptu, a u stvari je toliko ogromna da nemozes da shvatis!! mnogo mu znaci to...

pozdrav!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

jel ima neko novi originalni BMW znak za haubu? tj. da se ispravim, ne mora nov, samo da je kao nov? :huh:

poceo je da se ljusti ovaj :angry:

Link to post
Share on other sites

I meni treba.. Popust na veliko :D

Nego, znas sta... razmisljam celo vece... sto to ne bi novo uzeo fino lepo... tolike pare se spucavaju u ove automobile i sad kao jurim znak, bas cu da vidim posto je ako me put nanese na onu stranu, a mogu i telefonom da pitam, ne verujem da je vise od 3,4,5000 din... bas me zanima...

mada ce mi biti zao da stavim nov znak na haubu :D al jbg :P

Link to post
Share on other sites

Ja sam nov u BMWu na Padini (za e36 doduse) platio 2800din. Kapiram da nije mnogo skuplji za X5, cak sta vise, verovatno nije preko 3k.

ja mislim da je to isti znak... mozda gresim

al svakako ne verujem da je bas za svaki model drugaciji znam...

tako da, 3000e je vise nego cool cena

cim budem tamo prolazio pazaricu jedan... i onako treba da odem po neku cevku sto sam porucio...

Link to post
Share on other sites