Recommended Posts

Slobodan iz Subotice, vozim Yuga 1.1 EFI, ljubitelj tuninga ;)

ja vec znam za tebe,pratio sam tvog juga na TS forumi :) dobro nam dosao,i pazari bmw neki :D ;)

i nisam siguran da je ta reklama dole dozvoljena

Link to post
Share on other sites

Bolje vas nasao :D Hehehehe pa drago mi je da sam poznat :lol: Sto se tice kupovine BMWa, nisam bas ljubitelj zadnje vuce i automobila preko 3.5m duzine i preko 1400cmm motora ;) A sto se tice potpisa, ja sam koontaktirao jednog moderatora za vise informacija o tome pa cemo da vidimo ;)

Link to post
Share on other sites

Pa jos jednom bolje vas nasao :D Pa nemam bas u planu zamenu motora, samo turpijanje postojeceg ;) A i jedine motore sem fabrickih 1.1 EFI i 1.3 EFI koje ja prihvatam u Yugu su 1.6 16v sa 103ks plus cip sa 10ks i blokadom na 8000 obrtaja iz Fiat Brava ili 1.4 turbo motor sa 133ks iz Fiat Punta 1 :dance3: Moze i ovaj turbak sa cipom :D

Link to post
Share on other sites

Imao sam priliku da vidim kako idu svi ti zastavini motori pocev od 1.1 do 1.6 i EFi i carb. 1.6 po meni dosta nosira u odnosu na 1.5 koji npr sa karb 34/34 moze da se kolje sa njim do 100km/h posle ga ovaj ostavlja ... srecno ! ;)

Link to post
Share on other sites

Ako je 1.6 bio sa 8v, onda predpostavljam da je to bio drugi Yugo od tog sa 1.5 motorom pa su se razlikovali u trapovima, posto 1.5 i 1.6 imaju isto sve sem radilice od koje potice razlika u kubikaze... U svakom slucaju, za ovo sto ga ja vozim u 90% slucajeva, nije mi potrebno mnogo vise snage, a za neke egzibicije na pravcu planiram N2O da stavim kada budem mogao ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...